ZOMBIES ATE MY FRIENDS

ZOMBIES ATE MY FRIENDS Paylaşmış olduğum bu oyun aksiyon ve macera kategorilerini harmanlayıp bir araya getiren bir zombi oyunudur. Oyun Festerville kasabasında geçiyor. ZOMBIES ATE MY FRIENDS’de amacınız zombilerin hüküm sürdüğü bu kasabada hayatta kalabilmek için mücadele vermek. Bunun içinde size verilen görevleri başarıyla yerine getirmeniz gerek. Her ne kadar kolay gözükse de sizi zorlayacak bölümler olacak. Kasabayı dolaşmaya çıktığınızda zombiler ile karşılaşacaksınız. Bu durumda zombileri avlayın. Zaman zaman malzeme ihtiyaçlarınız için kasabayı keşfe çıkın. Eksik malzemelerinizi alın. Ayrıca kişiliğinizi özelleştirme şansınız da bulunuyor. Hayatta kalabilmek için elinizden geleni yapın. Zombilere karşı savaşın. Hayatta kalan diğer insanlara yardım edin onlar için size verilen görevleri tamamlayın.

Eğlenceli bir yapıya sahip ZOMBIES ATE MY FRIENDS’da boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz harika bir oyun. Oyunu mega mod hileli olarak indirerek 8 farklı hile özelliğinden de yararlanabileceksiniz. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

 • Sürüm: v2.1.1
 • Boyut: 49 MB
 • Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

İndirme Linkleri

 • Dosya1:
  ZOMBIES.ATE.MY.FRIENDS_v.2.1.1_Mod_Vesix.net
 • Turbobit:
  ZOMBIES.ATE.MY.FRIENDS_v.2.1.1_Mod_Vesix.net

  Hilenin içerdikleri; Hızlı düzey yükselme, ücretsiz itemler, sınırsız para ve altın, sınırsız beceri puanı, lisans ve imza doğrulaması kaldırıldı.