Yahoo Mail – Organize E-posta Apk indir

Varies with device

Yahoo Mail - Organize E-posta Apk indir, Gmail, Microsoft Outlook, AOL, AT&T ve Yahoo posta kutularınızı düzenlemek için en iyi e-posta uygulaması olan Yahoo Mail uygulamasını kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Geliştirici
Yahoo
Versiyon
Varies with device
Yükselt
April 8, 2021
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
Varies with device

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Yahoo Mail – Organize E-posta Apk indir, Gmail, Microsoft Outlook, AOL, AT&T ve Yahoo posta kutularınızı düzenlemek için en iyi e-posta uygulaması olan Yahoo Mail uygulamasını kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz. Karmaşık olmayan bir posta kutusuna, ek özelleştirmeye, anlaşmalar ve ekler için farklı görünümlere ve hatta daha fazla depolamaya ihtiyacınız olsun, sizi temin ederiz.

Favori özellikler:

Herhangi bir e-posta adresini kullanın
Diğer gelen kutularınızı güzelleştirmeyin. Gmail, Outlook veya AOL hesabınızı ekleyin ve her şeyi tek bir yerde saklayın. Özel ayarlar, renkler ve bildirimler, hesaplarınızı ayrı tutmayı çok kolaylaştırır.

Aboneliği iptal et
Devam edin ve gelen kutunuzda görmek istemediğiniz spam ve önemsiz postalara olan aboneliğinizi iptal edin. Yahoo Mail, abone olduğunuz tüm posta listelerini tek bir ekranda gösterir ve tek dokunuşla devre dışı bırakmayı kolaylaştırır.

Bugün görünümü
Yağmur veya güneş, olanlardan bir dokunuş uzaktasınız. Doğrudan e-posta uygulamanızdan hava durumunu ve önemli haberleri bulun.

Ekler görünümü
O kişiden o tek dokümanı mı arıyorsunuz? Ya da üç Pazar önceki brunch’tan bir fotoğraf? Panik yapmayın, tam burada. Tüm fotoğraflarınızı ve dosya eklerinizi tek bir kolay görünümde görün.

Özelleştirme
Gelen kutunuz, ortamınız. Alt gezinme çubuğunu en çok ilgilendiğiniz klasörler ve görünümlerle özelleştirin. Ardından, kendi tarzınızı eklemek ve gelen kutunuzu sıkıcı hale getirmek için özel sesler, temalar, kaydırmalar seçin.

Seyahat görünümü
Stressiz seyahat edin. Bu görünüm, tüm uçuş bilgilerinizi tek bir organize noktada tutar. Kapı değişikliklerinden gecikmelere ve iptallere kadar Akıllı Güncellemeler anında uygulamada görünecektir, böylece check-in yaptıktan sonra waaaaaay’i kontrol edebilirsiniz.

Fırsatlar görünümü
Bugün sona eriyor mu? Meydan okuma kabul edilmiştir. Gelen kutunuzdaki fırsatları tek bir hızlı görünümde görün veya yakınınızdaki fırsatların haritasını görmek için konum izinlerini etkinleştirin ve en sevdiğiniz mağazalara girerken gerçek zamanlı olarak bildirim alın.

Bakkal görünümü
Her zaman bakkalda kazanın. Ödeme sırasında otomatik olarak uygulanacak kuponları kaydetmek için market sadakat kartlarınızı ekleyin.

İnsanlar görünümü
Yalnızca en sevdiğiniz kişilerden gelen e-postaları görün. Robotları görmezden gelin.

Sesler + bildirimler
Çeşitli bildirim kategorileri, özel sesli uyarılar ve görsel ayarlar arasından seçim yapın – böylece ihtiyacınız olan hatırlatıcıları alırsınız. Ve hiçbirini yapmıyorsun.

Ulaşılabilirlik
Yüksek kontrastlı temalara, dinamik metin boyutuna sahiptir ve VoiceOver ekran okuyucularla kullanım için optimize edilmiştir. Ayrıca, Gelen Kutusunun altındaki klasörler, yardımcı teknoloji kullanıcılarının daha az çabayla gezinmesine olanak tanır.

1000 GB depolama
Dolaşacak yer olmadan tüm dünyanızı göremezsiniz. Uygulamayı indirin ve postalarınızı tekrar almak için bir daha asla anılarınızı silmenize gerek kalmayacak.

Yahoo Mail Pro
Android için Yahoo Mail’de reklamsız posta ve öncelikli müşteri desteği alın.

+ Ayda 0,99 ABD doları veya yılda 9,99 ABD doları tutarında uygulama içi satın alma olarak sunulur
+ Abonelik, yenileme tarihinizden sonraki 24 saat içinde her ay veya yıl otomatik olarak yenilenecektir
+ Aboneliğinizi Hesap Ayarları aracılığıyla yönetin veya iptal edin

Hizmet şartları: https://policies.yahoo.com/us/en/yahoo/terms/product-atos/comms-mailadfree/index.htm

Gizlilik politikası: https://policies.yahoo.com/us/en/yahoo/privacy/products/mail/index.htm

https://policies.yahoo.com/us/en/yahoo/terms/product-atos/comms-mailadfree/index.htm ve gizlilik politikası https://policies.yahoo.com/us/en/yahoo/privacy adresinde /products/mail/index.htm

Lütfen unutmayın: Bu uygulama, Nielsen’ın TV Derecelendirmeleri gibi pazar araştırmasına katkıda bulunmanıza olanak tanıyan Nielsen’ın tescilli ölçüm yazılımına sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen www.nielsen.com/digitalprivacy adresini ziyaret edin. Nielsen ölçümünü devre dışı bırakmak için uygulamadaki Ayarlar’ı da ziyaret edebilirsiniz.

Yenilikler

Yahoo Mail - Organize E-posta Apk indir, Gmail, Microsoft Outlook, AOL, AT&T ve Yahoo posta kutularınızı düzenlemek için en iyi e-posta uygulaması olan Yahoo Mail uygulamasını kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın