Tren İstasyonu 2: Demiryolu Kralı ve Tren Simülatörü Mod Apk

1.35.0

Tren İstasyonu 2: Demiryolu Kralı ve Tren Simülatörü Mod Apk indir
Geliştirici
Pixel Federation Games
Versiyon
1.35.0
Yükselt
April 16, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
152M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tren İstasyonu 2: Demiryolu Kralı ve Tren Simülatörü Mod Apk, Demiryolu taşımacılığı ile ilgili her şeyi seven tüm demiryolu ve demiryolu severler, tren toplayıcıları ve tren simülasyonu meraklıları birleşin! Trenlerinizi raylara koymanın ve bir şehir ve küresel bir demiryolu imparatorluğu inşa etmenin zamanı geldi. Bir demiryolu kralı olun ve sürprizlerle, şehir özelleştirmeleriyle, başarılarla ve zorlu sözleşmelerle dolu güzel bir tren simülasyon yolculuğunun tadını çıkarın. Demiryolunda kendini ifade et!

Yüzlerce ünlü gerçek hayat trenini keşfedin ve toplayın. Bazen oldukça zorlayıcı hale gelebilir, ancak dünyanın en büyük demiryolu imparatorluğunu inşa etmek isteyen bir demiryolu taşımacılığı kralı olarak bir yol veya yol bulacaksınız! Şehir tren istasyonunuzu şehir ve tren binaları ile geliştirin ve çeşitli ürünler üretin, çünkü bazı müteahhitler yeni bir demiryolu veya hammadde yerine bir kargo taşımacılığı isteyebilir.

Trenleri yükseltmek kullanışlıdır çünkü yükseltilmiş bir demiryolu tren filosu, sözleşmeleri tamamlarken çok daha güçlüdür ve raylarda çok fazla zaman kazandırabilir! Bu tycoon şehir simülasyonunda tren nadirlik kategorileri olduğunu biliyor muydunuz? Nadir trenlerin taşıma kapasitesi daha yüksektir! Bir şehir kralı simülatörünün kurallarını esnetmek de hiç bu kadar kolay olmamıştı.

TrainStation 2 oyun kralı özellikleri:
▶ Demiryolu taşımacılığı geçmişinden popüler motorlara sahip olun
▶ Ünlü ekspres trenleri toplayın, geliştirin ve tam taşıma potansiyellerine ulaşın
▶ İlginç müteahhitlerle tanışın ve demiryolu motoru lojistik işlerini tamamlayın
▶ Trenlerinizi kendi simülasyon stratejinize göre koordine edin ve taşıyın
▶ Demiryolu şehrinizi geliştirin ve daha fazla trene sığacak şekilde daha büyük ve daha iyi demiryolu tesisleri inşa edin
▶ Trenleriniz şehir ve kara yoluyla demiryolunda seyahat ederken yeni küresel bölgeleri keşfedin
▶ TrainStation 2 stratejisinde her ay yeni etkinlikler oynayın
▶ Etkinlikler sırasında diğer tren kralı meraklıları ile takım oluşturun ve birlikte çalışın
▶ En büyük demiryolu kralı olmak için liderlik tablolarında yarışın
▶ Kaynakları toplamak ve işleri tamamlamak için bunları yüklenicilerinize ve şehrinize taşımak için motorları gönderin

Bir ulaşım mücadelesine hazır mısınız ve trenleri toplamaya, küresel bir demiryolu şehri kurup yönetmeye, imparatorluğu eğitmeye ve TrainStation 2 dünyasının en büyük demiryolu kralı olmaya hazır mısınız?

Stratejinize uymayan bir tren sözleşmesiyle karşılaştınız mı? Raylarınıza daha iyi uyum sağlamak için demiryolu taşımacılığı gereksinimlerini veya tren gereksinimlerini kolayca değiştirebilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler bunu yapabilir!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! TrainStation 2, oynamak için ağ bağlantısı gerektiren, indirip oynayabileceğiniz çevrimiçi ücretsiz bir strateji kralı simülasyon oyunudur. Bazı oyun içi öğeler gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Tren istasyonunuzda herhangi bir öneriniz veya sorununuz mu var? Sevecen topluluk yöneticilerimiz sizden haber almak ister, https://care.pxfd.co/trainstation2 adresini ziyaret edin!

Kullanım Koşulları: http://pxfd.co/eula
Gizlilik Politikası: http://pxfd.co/privacy

3D tycoon simülasyon oyunumuzdan hoşlanıyor musunuz? En son haberleri ve güncellemeleri almak için sosyal medyada @ TrainStation2’yi takip edin.

Yenilikler

Tren İstasyonu 2: Demiryolu Kralı ve Tren Simülatörü Mod Apk indir

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın