Teamfight Tactics: League of Legends Strateji Oyunu Apk

11.8.3694139

Teamfight Tactics: League of Legends Strateji Oyunu Apk indir
Geliştirici
Riot Games Inc
Versiyon
11.8.3694139
Yükselt
April 12, 2021
Gereksinimler
7.0 and up
Boyut
62M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Teamfight Tactics: League of Legends Strateji Oyunu Apk, League of Legends’ın arkasındaki stüdyodan PvP strateji otomatik savaşçısı olan Teamfight Tactics’te favori şampiyonlarınızdan bir ordu oluşturun.

En iyi taktikçi olmak için raund tabanlı bir savaşta dönen League of Legends şampiyonları havuzundan taslak oluşturun, konuşlandırın ve yükseltin. Daredevils ile koşun veya Divines ile yükselin – strateji tamamen size kalmış.

PARTİ BAŞLATIN
League of Legends evreninden yeni şampiyonların yer aldığı en son güncelleme Festival of Beasts ile yeni yıla girin. Özel Ay Yeni Yılı temalı Küçük Efsaneler, etkileşimli arenalar, ifadeler ve daha fazlasıyla şık bir şekilde kutlayın.

SAVAŞ ET
Onurunuz için savaşmaya hazır birinci sınıf bir ekip oluşturarak rakiplerinizi alt edin ve onlardan daha uzun süre dayanın … ve düşmanlarınıza vurun. Rastgele seçmeler ve oyun içi etkinlikler, iki maçın tamamen aynı şekilde oynanmadığı anlamına gelir.

AL VE GİT
Çapraz platform desteği, PC, Mac ve mobil cihazlarda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz (ve rekabeti alt üst edebileceğiniz) anlamına gelir.

RANKLARI YÜKSELTİN
Tam rekabetçi destek ve eşleştirme. Demirden Challenger’a, her oyunda son durumunuza göre merdiveni tırmanın. Her setin sonunda Dereceli ödüller için bu öğütmeye devam edin.

EM ÜZERİNDEKİ STİL
Festival arenaları, patlamalar ve Küçük Efsaneler ile her maçı kendi başınıza yapın. Yalnızca oyun oynayarak veya TFT mağazasından satın alarak yeni görünümler toplayın.

OYNADIKÇA KAZANIN
Yeni Fates II Pass ile ücretsiz Little Legends, arenalar, ifadeler ve patlamaların kilidini açın veya daha fazla ödül için Pass + ‘a yükseltin. Artık en sevdiğiniz Küçük Efsaneleri, mağazada ve Pass + ‘da bulunan Yıldız Parçalarını kullanarak yükseltebilirsiniz.

Galaksi beyninizi gösterin ve zirvede yerinizi alın. Teamfight Tactics’i bugün indirin ve oynayın!

Destek: RiotMobileSupport@riotgames.com
Gizlilik Politikası: http://leagueoflegends.com/legal/privacy
Kullanım Koşulları: https://na.leagueoflegends.com/en/legal/termsofuse

Yenilikler

Teamfight Tactics: League of Legends Strateji Oyunu Apk indir

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın