Mobil platformun dünya üzerinde en fazla oynanan oyunlarından biri olan Subway Surfers ile tanışın. Hemen hemen bütün cihazlarda akıcı olarak oynanabilen bu oyun basit bir konsepte dayansa da oldukça eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek için birebir. Trenlerin üzerine grafiti yapan kişiliğimizi bekçi yakalıyor ve uçsuz bucaksız bir kovalamaca başlıyor. Bu kocalamaca esnasında ufak tefek takılmalarda bekçi hemen yakalamasa da oldukça yaklaşıyor ve bir sonraki hatayı affetmiyor.

Subway Surfers oyununda kullanabileceğiniz bir çok ekstra hızlandırıcı ve daha çok altın toplamaya yarayan birtakım eşyalar da mevcut. Bunlar zıplayan ayakkabılar, uçan roketler ve kay kay gibi bir can daha kazandıran eşyalar olabiliyor. Ayrıca oyunun sizlere vereceğimiz sürümünde bulunan sınırsız anahtar ve altın hilesiyle tüm kilitli karakterleri açıp istediğiniz kadar yeniden doğma hakkını kullanabilirsiniz. Yada çokça kay kay alarak neredeyse ölümsüz bir koşu için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Sürekli güncellenen içeriğiyle her seferinde dünyanın farklı bir şehrinin tren raylarında koşturuyoruz. Son güncelleme olan 1.62.1 sürümüyle bu kez Greece yani Yunanistan üzerinde oyunu oynayacağız. Puanlama sistemiyle sosyal medya üzerinden oyuna giriş yaparak arkadaşlarınızın yapmış olduğu puanları ve sıralamayı da görebilmeniz muhtemel. Oyunu apk olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Sürüm: 2.17.2
  • Boyut: 184 MB
  • Gereken Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

İndirme Linkleri

  • DosyaOne:
    Subway Surfers v2.17.2 Mod Vesix.net
  • *Hile içeriği; Sınırsız para ve anahtar. Her şey kilitsiz.