Star Trek Timelines Apk Mod indir

8.0.1

Welcome to Starfleet, Captain! Explore new worlds as you voyage through deep space.
Geliştirici
Tilting Point
Versiyon
8.0.1
Yükselt
April 6, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
64M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Star Trek Timelines Apk Mod indir, Yıldız Filosu’na hoş geldiniz Kaptan! Derin uzayda yolculuk ederken yeni dünyaları keşfedin.

STAR TREK TIMELINES, nihai Star Trek™ strateji rol yapma oyunudur. Fazerlerinizi sersemletmeye ayarlayın ve galaksiyi zamansal anormalliklerden kurtarmak için uzayda ve zamanda bir macerada Yıldız Filosu’na katılın. STAR TREK TIMELINES, tüm Star Trek tarihinin kahramanlarını ve kötü adamlarını bir araya getiriyor.

Yeni seriden gemileri ve karakterleri içeren ilk mobil oyun, Star Trek: Discovery

STAR TREK TIMELINES’ta ilk yıldız geminize komuta eden bir Kaptan rolünü üstleniyorsunuz. Bu destansı bilimkurgu strateji RPG’sinde ideal klasik Star Trek karakter takımınızı oluşturun. Gemiler inşa edip yükselterek, yoğun uzay savaşlarına katılarak ve zorlu görevleri tamamlayarak galakside gezinin. Bir filoya katılın, bilinmeyeni keşfedin ve galaksinin kontrolünü ele geçirmenize yardımcı olmak için arkadaşlarınızı toplayın!

ÖZELLİKLERİ:

Orijinal Seri, Yeni Nesil, Deep Space Nine, Voyager, Enterprise, Picard ve Discovery dahil tüm Star Trek dünyalarından yüzlerce karakterle EKİPİNİZİ BİRLEŞTİRİN. Her karakterin kendine özgü becerileri ve yetenekleri vardır. Favori karakteriniz olarak oynayın: Spock, Picard, Captain Kirk, Data, Worf, Janeway, Burnham ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazlası.

U.S.S. dahil olmak üzere İKONİK YILDIZLARIN KOMUTASI Enterprise, Voyager ve Shenzhou, Klingon Yırtıcı Kuş ve Lahit gemileri ve hatta Borg Kolektifi tarafından kullanılan ikonik uzay aracı Borg Cube ve daha fazlası.

Arkadaşlarınızla filo kurmak, hafta sonu etkinliklerinde birlikte rekabet etmek ve ortak bonuslar için Yıldız Üslerini işbirliği içinde yükseltmek için BİR FİLOYA KATILIN.

Heyecan verici PvE oyunuyla ya da galaksideki en iyi Kaptanlara karşı mürettebatınızın cesaretini test edeceğiniz PvP Battle Arena’da DÜŞMANLARINI ENGELLE.

GALAXY’Yİ KEŞFEDİN – Görevlerinizi tamamlamak ve sıralamanızı oluşturmak için görevlerinizde daha önce kimsenin gitmediği yerlere cesurca gidin. Federasyon, Maquis, Dominion, Mirror Universe Terran Empire ve gizli Bölüm 31 dahil olmak üzere bir düzine fraksiyon arasında nüfuz kazanın. Diğer fraksiyonlarla olan çatışmaları diplomasi yoluyla çözün ve kelimeler yetersiz kaldığında savaşa girmeye hazır olun.

LİDER TABLOLARINA TIKLAYIN ve özel etkinlik görevleriyle nadir ödüller kazanın.

MUHTEŞEM 3D GRAFİKLER, akıllı telefonlar ve tabletlerde bulunan sürükleyici ve heyecan verici bir Star Trek oyun deneyiminde 24. yüzyıla hayat veriyor.

Size daha da fazla Star Trek karakteri, yıldız gemisi ve özel etkinlik sağlamak için SIK OYUN GÜNCELLEMELERİ.

© 2020 Tilting Point. STAR TREK ™ & © 2020 CBS Studios Inc. © 2020 Paramount Pictures Corp. STAR TREK ve ilgili markalar ve logolar, CBS Studios Inc.’in ticari markalarıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

Yenilikler

What’s new in Version 8.0.1:

This new version contains:
- updates to various backend tools
- a fix for the issue where no pip notification was shown when Fleet Daily Targets rewards are ready to be claimed
- a fix for currencies not refreshing properly while in the Event Hub

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın