Shadow Fight 3 – RPG dövüş oyunu Apk indir

1.24.1

Shadow Fight 3 - RPG dövüş oyunu Apk indir, Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi için savaşmaya son verecek. Üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları toplaması ve en güçlü savaşçılara meydan okuması gerekecek.
Geliştirici
Nekki - Action and Fighting Games
Versiyon
1.24.1
Yükselt
March 25, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
115M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Shadow Fight 3 – RPG dövüş oyunu Apk indir, Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi için savaşmaya son verecek. Üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları toplaması ve en güçlü savaşçılara meydan okuması gerekecek.

Dünya destansı bir savaşın eşiğinde. Gates of Shadows tarafından yıllar önce serbest bırakılan güçlü kuvvet bir silaha dönüştü ve şimdi üç savaş klanı bu gücün geleceğini belirlemek için savaşıyor.

Lejyon savaşçıları tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlığın insanları bunu kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Haberciler klanının gizemli ninjaları, gölge gücünün en karanlık sırlarını keşfederken.

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş stili. Hangi tarafa katılacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin hikayesini yeni karakterlerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, güçlü dövüşçülerle müthiş kavgalara ve mistik güçlerin hüküm sürdüğü dünya çapında heyecan verici bir maceraya hazır olun.

DESTANSI BİR KAHRAMAN YARATIN
Ninja, şövalye veya samuray? Kahramanınızın kim olacağını yalnızca siz seçebilirsiniz. Eşsiz bir görünüm oluşturmak için savaşlarda benzersiz görünümler kazanın ve ekipman renklerinizi özelleştirin.

SAVAŞLARI KAZAN
Kişisel dövüş tarzınızı oluşturmak için 3 klanın her birinin dövüş stillerini keşfedin. Kahramanınız kurnaz bir ninja veya güçlü bir şövalye gibi savaşabilir. Savaşın gidişatını değiştirebilecek güçlü ve etkileyici darbeler sağlamak için gölge enerjisinden yararlanın.

HİKAYEYİ TAMAMLA
Dünyanın dört bir yanındaki savaşçılar, gölgelerin gücü için mücadeleye son verecek bir kahramanın ortaya çıkmasını bekliyor. Klanınızı seçerek hikayeyi etkileyin. Düşmanınıza meydan okumak için güçlü patronları alt edin ve ardından diğer dünyaları keşfedin ve hikayenin yeni ayrıntılarını öğrenmek için zamanda geriye yolculuk yapın.

BECERİNİZİ GÖSTERİN
Ana hikaye savaşı bittiğinde bile aksiyon devam ediyor. AI tarafından kontrol edilen diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaşarak düellolar kazanın. TOP-100 liderlik tablosunda yer almak ve bölgenizin efsanesi olmak için en güçlü savaşçılarla dövüşün!

SETLERİ TOPLA
Savaşlarda denemek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel silah ve zırh cephaneliğinizi toplayın. Tam bir ekipman setini topladıktan sonra, bir kavgada kazanmayı kolaylaştırmak için benzersiz yetenekler elde edersiniz.

ETKİNLİKLERE KATILIN
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırhlar kazanabileceğiniz düzenli temalı etkinliklerde savaşın. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkında birçok ilginç ayrıntı öğreneceksiniz.

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

TOPLULUĞA KATIL
Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırlarını öğrenmek için bizi sosyal medyada takip edin! Harika ödüller kazanmak için maceranızın hikayelerini paylaşın, güncellemeler alın ve yarışmalara katılın!
Facebook: https://www.facebook.com/shadowfightgames
Heyecan: https://twitter.com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.youtube.com/c/ShadowFightGames

KAVGA ETMEYE DEVAM!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Yenilikler

Shadow Fight 3 - RPG dövüş oyunu Apk indir, Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi için savaşmaya son verecek. Üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları toplaması ve en güçlü savaşçılara meydan okuması gerekecek.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın