RAID: Gölge Efsaneleri Oyunu Apk

4.10.1

RAID: Gölge Efsaneleri Oyunu Apk, 14 oynanabilir gruptan yüzlerce Şampiyon ile görsel olarak büyüleyici efsanevi RPG dünyasında savaşın.
Geliştirici
Plarium Global Ltd
Versiyon
4.10.1
Yükselt
April 8, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
150M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

RAID: Gölge Efsaneleri Oyunu Apk, 14 oynanabilir gruptan yüzlerce Şampiyon ile görsel olarak büyüleyici efsanevi RPG dünyasında savaşın.

Teleria dünyasını kurtarmak için, en efsanevi savaşçılarını Işık ve Karanlığın güçlerinden almanız gerekecek. Onları birlikte savaşmaları, canlı silahlar haline getirmeleri ve şimdiye kadar görülen en büyük PvP baskın grubunu oluşturmaları için eğitmelisiniz.

1 milyondan fazla olası Şampiyon yapısı ile RAID, diğer MMORPG dövüş oyunlarına göre eşsiz bir taktikler yelpazesi sunar. Maceranıza şimdi indirerek başlayın!

Dövüşe katılın ve yılın en iyi çok oyunculu RPG oyunlarından birini deneyimleyin.

DERİN RPG ÖZELLİKLERİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLAR TOPLA
Gacha toplama yoluyla 13 gruptan 500’den fazla savaşçıyı çağırın. Düşmanlarınızı yenmek için Büyücüler, Şövalyeler, Elfler, Ölümsüzler ve daha fazlasından oluşan dengeli PvP ve PvE ekipleri oluşturun – sonra onları kendi tarafınıza alın!

EFSANEVİ BOSS SAVAŞLARINA SAVAŞ
Yağma, DP ve özel Şampiyon düşmeleri için düzinelerce zorlu PvE patronunu alt edin! Ardından, klasik RPG tarzında, daha güçlü teçhizat için onları tekrar yenin.

ÇOK OYUNCULU PVP ARENASINA SAHİP OL
Rol oynamaya ara verin ve özel teçhizatın kilidini açmak ve PvP sıralamasında yükselmek için diğer oyuncularla dövüş oyunları yaparak kafa kafaya gidin. İki takım girer – sadece biri çıkar.

GÖRSEL 3B ÇALIŞMAYI HİSSEDİN
Güzel, tamamen işlenmiş 3D kahramanlar, zırhlarındaki çatlaklara kadar çarpıcı ayrıntılar sunar. Binlerce benzersiz beceri ve saldırı animasyonu ile canlı ortamlarda savaşmalarını izleyin.

BASTION’INIZI GELİŞTİRİN VE YÖNETİN
Parçalarınızı yönetmek, Şampiyonlarınızı eğitmek ve onları zindan yarışlarına, çok oyunculu arena savaşlarına ve hikaye kampanyasına hazırlamak için kendi kişisel kalenizi yükseltin.

ÖDÜLLÜ STRATEJİK RPG OYUNUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN
Zor kararlar verin ve Şampiyonlarınızı görevlerinde onlara yardımcı olmak için güçlü eserlerle donatın. Savaşta onlara liderlik ederken yıkıcı özel beceriler, AOE saldırıları, iyileştirme güçleri ve daha fazlasını açığa çıkarmak için onları sıralayın.

BÜYÜK PVE KAMPANYA HARİTAMIZI TEMİZLEYİN
Yayılan, tamamen seslendirilmiş bir hikaye kampanyasına yayılmış 12 muhteşem RPG konumunda yapılan destansı karanlık fanteziyi deneyimleyin.

SORUNSUZ AUTOPLAY’I DENEYİMLEYİN
MMORPG oyunları zorlu olmamalı! Daha az zaman harcamak ve keşfetmek için daha fazla zaman harcamak için otomatik oynatma seviyeleri.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

* Bu MMORPG gacha oyununda öğeler satın alınabilir. Ödenen bazı öğeler, öğenin türüne bağlı olarak iade edilemeyebilir.
* RAID: Shadow Legends, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Ukraynaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Türkçe, Japonca ve Portekizce olarak mevcuttur. Rol yapmanın ana dilinizde her zaman daha sürükleyici olduğunu anlıyoruz!

RAID Resmi Web Sitesi: https://plarium.com/
RAID Desteği: raid.support@plarium.com
RPG Topluluğumuz: https://plarium.com/forum/en/raid-shadow-legends/
Gizlilik Politikası: https://plarium.com/en/legal/privacy-and-cookie-policy/
Kullanım Koşulları: https://plarium.com/en/legal/terms-of-use/
CCPA Çalışan ve Başvuru Sahibi Bildirimi: https://plarium.com/en/legal/ccpa/

Yenilikler

RAID: Gölge Efsaneleri Oyunu Apk, 14 oynanabilir gruptan yüzlerce Şampiyon ile görsel olarak büyüleyici efsanevi RPG dünyasında savaşın.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın