Pocket MapleStory

Pocket MapleStory dünyanın dört bir yanından oynanan Pocket MapleStory bir yan kaydırma pc oyunudur. Her yaşa hitap eden oyunda düşmanlarınıza karşı mücadele vereceksiniz. Arkadaşlarınız ile güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda dünyanın her yerinden oyuncular ile dostluk kurup birlikte mücadele verebilirsiniz. Oynanması oldukça zevkli olan Pocket MapleStory’da kişiliğinizi istediğiniz gibi özelleştirme şansı da sunuyor. Dilediğiniz gibi kıyafetler seçebilir saç modelinizi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda bir çok aksesuar kazanma şansınız da var.

1500 farklı bölüm ile heyecan ve macera dolu bir yola çıkacaksınız. Karşınıza çıkacak olan yaratıklara karşı sonsuz mücadele verin. Arkadaşlarınızdan yardım isteyin. Gerçek zamanlı bu oyunda kıyasıya savaşmak ve kendi gücünüzü görmek için mücadele edin. Sizde Maple Story topluluğunun bir parçası olmak istiyorsanız hileli moduyla hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

 • Sürüm: v1.0.8
 • Boyut: 23 MB
 • Gereken Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

İndirme Linkleri

 • Dosya1:
  Pocket.MapleStory.v.1.0.8-Mod-Vesix.net
 • Turbobit:
  Pocket.MapleStory.v.1.0.8-Mod-Vesix.net

  Hilenin içerdikleri; God Mode, sınırsız hp ve mana, bekleme süresi kaldırıldı, oldukça hızlı yetenek kullanımı ve daha fazlası.