Piano Kids – Music & Songs Apk Mod indir

2.81

Piano Kids - Music & Songs Apk Mod indir, Piyano Çocukları - Müzik ve Şarkılar, özellikle çocuklar ve ebeveynlerin öğrenmesi için oluşturulmuş çok eğlenceli bir müzik kutusudur.
Geliştirici
Orange Studios Games
Versiyon
2.81
Yükselt
April 26, 2021
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
54M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Piano Kids – Music & Songs Apk Mod indir, Piyano Çocukları – Müzik ve Şarkılar, özellikle çocuklar ve ebeveynlerin öğrenmesi için oluşturulmuş çok eğlenceli bir müzik kutusudur.
müzik aletleri, harika şarkılar çalın, farklı sesleri keşfedin ve müzik becerilerini geliştirin.

Çocuklar için ksilofon, bateri seti, piyano, saksafon, trompet, flüt ve elektro gitar gibi renkli enstrümanları çalmak için parmaklarınızı kullanın. Çocuğunuzun telefonunuzda veya tabletinizde müzik yapmasına izin verin. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve çocuklar için oturup otantik seslerle müzik aletleri çalmayı öğrenmek çok eğlenceli.

Uygulamanın arayüzü renkli ve parlaktır. Heyecan verici oyunlar oynarken müzik öğreneceği için ilginizi çekecek ve çocuğunuzu memnun edecek.

Uygulamanın Dört modu vardır: Enstrümanlar, Şarkılar, Sesler ve Çalma.

Çocuğunuz sadece müzikte değil, becerilerini de geliştirecektir. Piano Kids, hafıza, konsantrasyon, hayal gücü ve yaratıcılığın yanı sıra motor becerileri, zekayı, duyuları ve konuşmayı geliştirmeye yardımcı olur.

Bütün aile müzikal yeteneklerini geliştirebilir ve birlikte şarkı besteleyebilir!

Herkes oynayabilir ve farklı sesleri (diğerlerinin yanı sıra hayvanlar, ulaşım, komik sesler) keşfetmenin keyfini çıkarabilir ve alfabenin renklerini, bayraklarını, geometrik şekillerini, sayılarını ve harflerini farklı dillerde telaffuz etmeyi öğrenebilir.

MÜZİK ÇOCUKLARA NASIL FAYDALANIR?

★ Dinleme, ezberleme ve konsantre olma becerilerini artırın.
★ Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını harekete geçirir.
★ Çocukların zihinsel gelişimini, motor becerilerini, duyusal, işitsel ve konuşmalarını uyarır.
★ Sosyalliği geliştirerek çocukların yaşıtlarıyla daha iyi etkileşim kurmasını sağlayın.

ANA ÖZELLİKLER

★ Tamamen ÜCRETSİZ!
★ 4 OYUN MODU:

— ALETLER modu —
Piyano, Elektro gitar, Ksilofon, Saksafon, Davul perküsyon ve Flüt, Arp ve Panpipes. Her enstrümanın gerçek sesleri ve temsili vardır. Çocuk, farklı enstrümanlarda kendi melodilerini oluşturmak için hayal gücünü özgür bırakabilir.

— ŞARKI Modu —
Harika şarkılar çalmayı öğrenebilir. “Otomatik Çalma” modu, melodiyi öğrenmek için şarkıyı çalar. Daha sonra yardımı takiben tek başına oynayabilir. Komik karakterler müziğe eşlik eder ve çocuğa o notayı çalmasını söyler. Aşağıdaki enstrümanlarla şarkı çalmayı seçebilir: Piyano, Ksilofon, Gitar, Flüt

— SES modu —
Görüntüleri ve sesleri temsil eden birkaç nesne koleksiyonu seçmenize izin verir. Çocuklar seslerine aşina olurlar ve onları tanımayı öğrenirler. Çocuk, nesnelerin farklı seslerini keşfedebilir ve tanıyabilir, ayrıca renklerin, sayıların ve alfabedeki harflerin İngilizce, İspanyolca ve Portekizce telaffuzlarını öğrenebilir.

– OYUNLAR modu –
Müzik ve sesler aracılığıyla çocukların öğrenmesine yardımcı olan çocuklar için eğlenceli oyunlar. Saymayı öğrenin, alfabeyi öğrenin, melodiler oluşturun, bulmacaları çözün, boyayın, çizin, renklendirin, piksel sanatı, hafıza oyunu, Bebek köpek balığı ve balıkla oynayın, geometrik şekilleri öğrenin ve çok daha fazlasını öğrenin.

★ Gerçek enstrümanların ve yüksek kalitenin sesleri (Piyano, ksilofon, akustik gitar, saksafon, davul, flüt)
★ çalmayı öğrenmek için 30 ünlü şarkı.
★ Seçilen şarkıyı çalmak için Fantastik Otomatik Çalma Modu.
★ “DO-RE-MI” veya “CDE” ölçeklerinin gösterimini seçebilir.
★ Sezgisel ve kullanımı çok kolay!

*** UYGULAMAMIZI BEĞENDİNİZ MİSİNİZ? ***
Bize yardım edin ve birkaç saniyenizi ayırarak oy verin ve Google Play’de görüşlerinizi yazın.
Katkınız, yeni ücretsiz oyunlar geliştirmemizi ve geliştirmemizi sağlayacaktır.

Yenilikler

Piano Kids - Music & Songs Apk Mod indir, Piyano Çocukları - Müzik ve Şarkılar, özellikle çocuklar ve ebeveynlerin öğrenmesi için oluşturulmuş çok eğlenceli bir müzik kutusudur.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın