Opera Tarayıcı indir Apk

Varies with device

Opera Tarayıcı indir Apk, Çevrimiçi hayatınızı kolaylaştırmak için yapılan en son Opera web tarayıcısı sürümünü tanıtan hızlı, güvenli ve özel.
Geliştirici
Opera
Versiyon
Varies with device
Yükselt
April 15, 2021
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
Varies with device

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Opera Tarayıcı indir Apk, Çevrimiçi hayatınızı kolaylaştırmak için yapılan en son Opera web tarayıcısı sürümünü tanıtan hızlı, güvenli ve özel. Temiz ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip yerleşik bir Reklam Engelleyici ve Ücretsiz VPN özelliği, daha kısa sürede çevrimiçi olarak daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Hemen indirin ve Opera’yı kullanarak dünya çapında 350 milyondan fazla hayrana katılın.

Güvenli ve hızlı gezinme için reklam engelleyici
Opera’nın yerel reklam engelleyicisi, binlerce izinsiz reklamdan etkili bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur ve göz atma deneyiminizi kolaylaştırmak için sayfalarınızı daha hızlı yükler. Şimdi, can sıkıcı çerez ve gizlilik diyaloglarının büyük çoğunluğunu ortadan kaldırma seçeneğini de ekledik.

Ücretsiz yerleşik VPN
Yerleşik tarayıcı VPN’imiz ile herkese açık ağlarda gizliliğinizi ve güvenliğinizi geliştirin. Sınırsız ve ücretsiz VPN, konumunuzu ve kimliğinizi paylaşmaktan kaçınmanıza, çevrimiçi ortamda anonim ve güvende kalmanıza olanak tanır. Ekstra tarayıcı güvenliği için gerekirse farklı sanal konumlara da geçebilirsiniz.

Özel tarayıcı
İnternette herhangi bir yere cihazınızda iz bırakmadan gizli moda geçmek için özel sekmeleri kullanın. Sekme galerisinde normal ve özel göz atma arasında kolayca geçiş yapın.

Veriden ve zamandan tasarruf edin
Yavaş bir bağlantıda mı? Veya verileri kaydetmek mi istiyorsunuz? Yavaş ağlarda sayfaları her zamankinden daha hızlı yüklemek için veri tasarrufu moduna geçin. Meşhur sıkıştırma teknolojimiz tarafından desteklenen Opera tarayıcısı, göz atma deneyiminizi bozmadan verilerinizden tasarruf etmek için çok çalışır.

Kişiselleştirilmiş haber akışı
En akıllı yapay zeka haber motorumuz tarafından desteklenen yeniden başlatılan haber akışı, tarayıcıdaki kişiselleştirilmiş haber kanallarından bir seçkiyi kaydırmanıza, en sevdiğiniz konulara abone olmanıza ve hikayeleri daha sonra okumak üzere kaydetmenize olanak tanır.

Gece modu
Opera’nın gece modu, karanlıkta en rahat okuma deneyimini ve en az göz yorgunluğunu elde etmeniz için size ayarlanabilir aydınlatma seçenekleri sunar. Gece moduna ana menüden kolayca erişilebilir.

Parolalarınızı yönetin ve kredi kartlarınızı otomatik doldurun
Şifrelerin site bazında otomatik olarak kaydedilmesini seçin ve güvenli ve özel çevrimiçi alışveriş için ödeme bilgilerinizi güvenli bir şekilde otomatik doldurun.

Herhangi bir ekranda rahatça okuyun:
Opera tarayıcısı, sayfaları okuma tercihlerinize göre uyarlamanıza yardımcı olan bir metin boyutu ayarı içerir. Daha da önemlisi, benzersiz bir okuma deneyimi için otomatik metin kaydırma özelliğimizle birlikte mükemmel bir şekilde çalışır.

Flow – tüm cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde bağlar:
Popüler Flow özelliği, paylaştığınız dosyaların, bağlantıların veya görüntülerin tüm Flow özellikli cihazlarınızda anında görünmesini sağlayarak iPhone, Android telefon, tablet ve bilgisayarınız arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Tüm Opera hesaplarınızı Cihazlar arasında da senkronize edin!

Opera hakkında
1995’te Norveç’te herkesin internette gezinmesi gerektiği fikri üzerine kurulduk, son +25 yılı milyonlarca insanın internete güvenli, özel ve yenilikçi bir şekilde erişmesine yardımcı olmak için harcadık. İnterneti, açık standartları ve insanları önemsiyoruz.

Şartlar ve koşullar:
Bu uygulamayı indirerek, https://www.opera.com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Yenilikler

Opera Tarayıcı indir Apk, Çevrimiçi hayatınızı kolaylaştırmak için yapılan en son Opera web tarayıcısı sürümünü tanıtan hızlı, güvenli ve özel.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın