Nitro Nation Drag & Drift Araba Yarışı Apk Dosyası

6.14.1

Nitro Nation Drag & Drift Araba Yarışı Apk Dosyası, DRIFT modu Nitro Nation'a geliyor! En bağımlılık yapan Drag Racing oyunu Sideways!
0/5 Oy yok
Geliştirici
Creative Mobile Games
Versiyon
6.14.1
Yükselt
March 22, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
71M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Nitro Nation Drag & Drift Araba Yarışı Apk Dosyası, DRIFT modu Nitro Nation’a geliyor! En bağımlılık yapan Drag Racing oyunu Sideways!

Düzinelerce gerçek lisanslı arabayı yarışın, modlayın ve ayarlayın. Bir takım kurun, arkadaşlarınızı davet edin, turnuvalar kazanın. Diğer yarışçılarla gerçek zamanlı olarak araba parçaları ticareti yapın ve hem Drag hem de Drift yarışları için hayalinizdeki arabayı yapın!

DRIFT İLE TANIŞIN – En gelişmiş ve gerçekçi Drift modu, drag yarışı dünyasına geliyor!
En son teknoloji, şimdiye kadarki en hassas ve gerçeğe yakın drift deneyimini yeniden yaratır!
Otomobilinizi özellikle sürüklenmeye göre ayarlamak için Yeni Süspansiyon Yükseltmeleri.
Sezgisel, özelleştirilebilir kontroller her yarışçıya uyacaktır.
Drift için tasarlanmış benzersiz pistlerden daha önce hiç görülmemiş.

BİRÇOK ARABA – Süper Otomobiller ve Egzotikler? Kontrol. Akortçular ve Sokak yarışçıları? Kontrol. Klasik ve Modern kas mı? Emin ol! En iyi kısım? Oyuna her zaman daha fazlası geliyor!
Drag yarış arabalarını sevdiğinizi biliyoruz, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen ve çok daha fazlası gibi en iyi uluslararası otomobil markalarından 150’den fazla gerçek arabamız var!

ADİL OYUN – beklemeniz gereken “yakıt” yok. Arabalar veya yükseltmeler için ücretsiz “teslimat süresi”. Her araç rekabetçidir ve “premium” yükseltme yoktur. Her şey oyuncu sürüş becerisi ve özveri ile ilgili.

GERÇEK YARIŞÇILAR VE TAKIMLAR – hepimiz çok oyunculu yarışla ilgiliyiz, sokakta veya pistte her zaman sizi bekleyen çevrimiçi bir rakip vardır. 1/8 ile tam mil arasında herhangi bir mesafede yarışarak başlayın, bir takıma katılın veya oluşturun, ekibinizle turnuvalar kazanın, liderlik sıralamasında yükselin veya bahis yarışlarında sinirlerinizi test edin.
Canlı Çok Oyunculu bir yarışa katılın, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve rakiplerinizle gerçek zamanlı olarak oynayın! Haftalık Bölgesel turnuvalarda yarışın ve Bronz ve Gümüş bölümlerinde Worldwide Gold Elite Racing bölümüne yükselin!

DESTANSI YÜKSELTMELER – 33 benzersiz otomobil bileşenini 3 aşamalı satış sonrası taslaklarla yükseltin ve iyileştirin. Hız ihtiyacınızı karşılayın ve türünün tek örneği bir drag yarış makinesi oluşturun. Hiç 800 HP Volkswagen Golf’ünüzde egzotik bir spor araba içmeyi hayal ettiniz mi? NN sokaklarında her gün oluyor.

KİŞİSEL DOKUNUŞ – drag arabanızı havalı çıkartmalarla özelleştirin, istediğiniz gibi düzenleyin. Her bit için kendi özel boya renginizi seçin ve bitirin. Arabanıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için gerçek Toyo Lastikleri ve satış sonrası Tec Speedwheels jantları ekleyin, satış sonrası tamponlar, etekler ve spoiler takın!

ARABA GEEKS HOŞGELDİNİZ – CarX Fizik Motoru tarafından desteklenen, piyasadaki en gerçekçi araba fiziğine sahibiz – her şey gerçek hayatta olduğu gibi çalışıyor. Viteslerinizi ayrıntılı özellikler, dinamik grafikler, vites çizelgeleri ve gelişmiş yarış istatistikleri ile ayarlayın, yarış bilginizi kullanmaya başlayın.

Gizlilik Politikası: http://cm.games/privacy-policy/
Kullanım Koşulları: http://cm.games/terms-of-use/

Yenilikler

Nitro Nation Drag & Drift Araba Yarışı Apk Dosyası, DRIFT modu Nitro Nation'a geliyor! En bağımlılık yapan Drag Racing oyunu Sideways!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın