Need for Speed No Limits Apk Mod

5.3.3

Claim the crown and rule the underground as you race for dominance in the first white-knuckle edition of Need for Speed made just for mobile – from the game developer that brought you Real Racing 3.
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Versiyon
5.3.3
Yükselt
June 3, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
80M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Need for Speed No Limits Apk Mod, Size Real Racing 3’ü getiren oyun geliştiricisinden sadece mobil cihazlar için yapılan Need for Speed’in ilk beyaz-boğumlu sürümünde tacı alın ve yeraltına hükmedin.

Bir dizi araba ve özelleştirme ile tarzınızı gösteren sürüşü oluşturun. Pedala basıp yeraltı sokak yarışına girerken kendinizi kaos ve kontrol arasında bırakın. Rekabeti alt edin, temsilcinizi yükseltin, ardından daha fazla yarışa, daha fazla özelleştirmeye ve daha fazla arabaya başlayın. Seçimlerini yap ve asla arkana bakma.

Bu uygulama, uygulama satın alımlarında sunar. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

AŞIRI SÜRÜŞLERİ ÖZELLEŞTİR
Garajınızı Bugatti, Lamborghini, McLaren, Pagani, Koenigsegg, Hennessey ve daha fazlası gibi üreticilerin her zaman istediğiniz gerçek dünya arabalarıyla stoklayın. Ardından Mod Mağazası ve Kara Borsa gibi noktalardan oyun içi özelleştirme sistemimizle onları kandırın ve size oynamanız için 2,5 milyondan fazla özel kombo verin. Sürüşleriniz sizi bekliyor – rekabette kafa kafaya gitmek ve kendinizi kanıtlamak için onları sokaklara götürün.

HIZLI SÜR – VE KORKUSUZ
Blackridge sokaklarına gidin, atlamaların üzerinden ve enkazın etrafından, trafiğe, duvarlara ve yüksek hızlı Nitro Bölgelerinden hızlanın. Nitroyu çevirin ve kendinizi adrenalinle dolu sürüş ve sürüklenmenin başka bir seviyesine itin. Yerel ekipler ve yerel polislerle çatışırken her köşede yeni bir yarış var. Bu, özenti sürücülerle dolu bir dünya – önde kalıp saygı kazanabilir misiniz?

KAZANMAK İÇİN YARIŞ
Sizi üstlenecek ve itibarınızı artıracak kadar çılgın biriyle yarışırken asla geri adım atmayın. Kuyruğunuzda polisi geride bırakırken kazın, sürükleyin, sürükleyin ve bitiş çizgisine kadar yuvarlayın. 1000’den fazla zorlu yarışta lastik yakın – ve bu sadece başlangıç ​​çizgisi. Kötü şöhretli olun, sokaklara sahip olun ve dünyanın en iyi arabalarını puanlayın. Çünkü bir yolculuk asla yetmez!

———————
Kullanıcı Sözleşmesi: terimler.ea.com
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/ adresini ziyaret edin.

EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde yayınlanan 30 günlük bildirimden sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri kullanımdan kaldırabilir.

Önemli Tüketici Bilgileri:
Bu uygulama: kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir); EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. oyun içi reklamları içerir; üçüncü taraf analitik teknolojisi aracılığıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakın); 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

Yenilikler

In this update:

• Tackle the Devil’s Night special event to earn the 2020 Bugatti Divo
• Shake up the streets and stir up some trouble with the classic Aston Martin DB5 in the latest Proving Grounds
• All-new neons and paint colors are available in the Modshop

We also have visual and effects improvements on select tracks, a new car series, new video content in our Inbox and more.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın