My city grandparents home apk indir

4.8.0

My city grandparents home apk indir, Modern Şehir'e hoş geldiniz! Çarpıcı bir NYC arka planına karşı yeni favori ev tasarımı oyununuz.
Geliştirici
CookApps
Versiyon
4.8.0
Yükselt
July 7, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
Varies with device

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

My city grandparents home apk indir, Modern Şehir’e hoş geldiniz! Çarpıcı bir NYC arka planına karşı yeni favori ev tasarımı oyununuz.

Yıldız iç mimar Chloe Williams ve iş ortağı Liam Gold ile yan yana çalışmak için bu şansı kullanın. Başarılı kariyer kadınlarından yeni evli çiftlere ve ailelere kadar müşteriler şu anda Chloe ve Liam ile tanışma yolundalar!

Hayallerindeki hayatı yaşamaları için modaya uygun mutfaklar, rahat oturma odaları, rahatlatıcı yatak odaları ve daha fazlasını tasarlamalarına yardımcı olun! Para toplamak için eğlenceli 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözün ve bunları mobilya, dekor öğeleri ve daha fazlasını seçmek için kullanın! Bu şanslı müşterilerin çok farklı kişilikleri, ihtiyaçları ve fikirleri var ama ortak bir noktaları var: Harika bir ev tasarlamanız için hepsinin yüksek beklentileri var! Dinlenmek, eğlenmek ve kaliteli zaman geçirmek için alanlar yaratmalarına yardımcı olabilir misiniz? Çünkü sonuçta karaktersiz bir ev sadece bir evdir. Müşterilerinizin bu evleri şirin tasarım evlerine dönüştürmelerine yardımcı olun.

Kolay olmayacak. Gerçek bir tasarımcı olmak ve müşterilerinizin yüzlerine bir gülümseme koymak için çalışmanız ve aşağıdan yukarıya doğru oynamanız, farklı oda ve yerleri baştan yaratmanız gerekecek. Hayalinizdeki evleri yeniden şekillendirmek, dekore etmek ve döşemek ve ev tasarımı oyun dünyasında bir isim olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

İç mimar Chloe ve Liam ile tanışın. Çiftler, bekarlar ve aileler, her türlü müşteri sizi bekliyor!

Modern City’de mutfakları, oturma odalarını, yatak odalarını ve daha fazlasını tasarlayın, yenileyin, yeniden şekillendirin! Tarzınıza ve tercihlerinize göre mobilya ve dekor seçin. Şehirde modaya uygun yerleri dekore etmek ve oluşturmak için dokunmanız yeterlidir.

Heyecan verici ve bağımlılık yapan 3’lü Eşleştirme bulmaca oyunları! Madeni para toplamak için yapbozlar oynayın ve bunları mükemmel ev tasarımınızı oluşturmak için kullanın!

İç mimarlar ve müşteriler arasında esprili ve eğlenceli sohbetlerin tadını çıkarın!

Kendinizi ifade edin ve iç tasarım becerilerinizi geliştirin! Ayrıca, kendi ev makyajınız için ilham alın!

Ücretsiz ve çevrimdışı oynayın!

Yeni bölümler ve 3’lü eşleştirme bulmaca seviyeleri yakında çıkıyor!

Şehir hayatının içinde misin? Guam, Hawaii ve Karayipler sizin için hile yapmayacak mı? NYC’ye gelin ve Modern City oynayın! İlham alın, yüksek kaliteli mobilyalar toplayın ve büyüleyici renkler ve desenlerle süsleyin. Bu 3’lü eşleştirme bulmacası ve ev tasarımı oyununda evler inşa edin ve tasarlayın ve hayallerinizi gerçekleştirin! Asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir ev yaratın!

*Lütfen [Modern Şehir]’in ilerlemenizi cihazınıza kaydettiğini unutmayın. Uygulamayı silerseniz veya cihazınızı değiştirirseniz veriler sıfırlanır.*

————————————————

GELİŞTİRİCİ BİLGİSİ

Ev tasarımıyla ilgileniyor musunuz? Yapboz oyunları? CookApps Oyun Alanları hayranı mısınız?

En sevdiğiniz oyunlar hakkında eğlenceli şeyler ve haberler için Facebook’ta bize katılın!

https://www.facebook.com/StudioPlaygrounds

Yenilikler

My city grandparents home apk indir, Modern Şehir'e hoş geldiniz! Çarpıcı bir NYC arka planına karşı yeni favori ev tasarımı oyununuz.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın