Köprü Oluşturucu Portalı Apk indir

5.2

  • Ödeme
Köprü Oluşturucu Portalı Apk indir, Aperture Science Zenginleştirme Merkezi'ne girin ve klasik Portal ™ ve Bridge Constructor ™ oyunlarının benzersiz birleşimi olan Bridge Constructor Portal'ı deneyimleyin.
0/5 Oy yok
Geliştirici
Headup
Versiyon
5.2
Yükselt
May 14, 2020
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
88M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Köprü Oluşturucu Portalı Apk indir, Aperture Science Zenginleştirme Merkezi’ne girin ve klasik Portal ™ ve Bridge Constructor ™ oyunlarının benzersiz birleşimi olan Bridge Constructor Portal’ı deneyimleyin.

Aperture Science test laboratuvarında yeni bir çalışan olarak, 60 test odasında köprüler, rampalar, kaydıraklar ve diğer yapıları inşa etmek ve Bendie’leri araçlarında bitiş çizgisine güvenle ulaştırmak sizin işiniz.

Gözcü taretleri, asit havuzlarını ve lazer bariyerlerini atlamak, anahtar bulmacalarını çözmek ve test odalarından zarar görmeden geçmek için portallar, tahrik jeli, itme jeli, havadan inanç plakaları, küpler ve daha fazlası gibi birçok Portal cihazından yararlanın.

GLaDOS’un orijinal sesi Ellen McLain, eğitim boyunca size rehberlik etsin ve gerçek bir Aperture Science çalışanı yapan tüm ipuçlarını ve püf noktalarını öğrensin.
Köprü bir yalan!

Özellikleri:
– İki dünyanın birleşmesi: resmi Portal ™ lisansına sahip ilk Bridge Constructor ™
– Aperture Science laboratuvarlarında karmaşık yapılar oluşturun
– GLaDOS’un zorlu fizik maceralarında size eşlik etmesine izin verin
– Karmaşık görevlerde ustalaşmak için portallar, havadan inanç plakaları, itme jeli, itme jeli ve çok daha fazlasını kullanın
– Nöbetçi taretler, kurtuluş ızgaraları, lazer alanları ve asit gibi tehlikelerden kaçının
– Bendies’in bitiş çizgisini geçmesine yardım et – kendi başlarına veya bir konvoyla
– Google Play Oyun Hizmetleri Başarıları
– Tabletler desteklenir
– Oyun kumandaları desteklenir

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize bildirin: support@headupgames.com

Bridge Constructor Portal’ın keyfini çıkarın!

NVIDIA Shield üzerinde oynayın!

Yenilikler

Köprü Oluşturucu Portalı Apk indir, Aperture Science Zenginleştirme Merkezi'ne girin ve klasik Portal ™ ve Bridge Constructor ™ oyunlarının benzersiz birleşimi olan Bridge Constructor Portal'ı deneyimleyin.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın