Konuşan Tom 2 Apk Mod indir

2.5.2.26

Konuşan Tom 2 Apk Mod indir, Benim Konuşan Tom'um'un yaratıcılarından yeni bir dünya çapında hit oyun olan Benim Konuşan Tom'um 2 geliyor!
Geliştirici
Outfit7 Limited
Versiyon
2.5.2.26
Yükselt
April 1, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
125M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Konuşan Tom 2 Apk Mod indir, Benim Konuşan Tom’um’un yaratıcılarından yeni bir dünya çapında hit oyun olan Benim Konuşan Tom’um 2 geliyor!
Bu harika ücretsiz oyunda, ünlü evcil kedi Tom inanılmaz bir yaşam macerasına atılıyor!

BLOKTAKİ EN HAVALI KEDİ: Konuşan Tom, her zamankinden daha eğlenceli ve daha canlı! Oyuncuların yaptığı her şeye tepki veriyor ve her gün yeni sürprizler yaşanıyor!

HER GÜN EĞLENCE: Oyuncular Tom aç olduğunda besleyebilir, kirliyken yıkayabilir, yorgun olduğunda yatağına koyabilir ve … gerçekten gitmesi gerektiğinde tuvalete götürebilir! Onun büyük ve mutlu bir kediye dönüşmesini izleyebilirler!

YENİ MİNİ OYUNLAR: Bulmaca oyunları, aksiyon oyunları ve Tom’un ilk çok oyunculu mini oyunu dahil olmak üzere oynanacak yepyeni mini oyunlar var!

YENİ DÜNYALARI KEŞFETMEK: Tom’un uçağı, heyecan verici yeni dünyaları keşfetmek için kullanılabilir. Oyuncular uçmaya gidip inanılmaz hazineleri geri getirebilir ve bunları Tom’u giydirmek veya evini dekore etmek için kullanabilir.

TOM’S PETS: Evet, Tom’un da bir evcil hayvanı var ve keşfedilecek dört evcil hayvan daha var! Her birinin kendine özgü bir görünümü ve kişiliği vardır. Oyuncular ne olacağını görmek için onları beslemeyi deneyebilirler!

BEDAVA OYNA!

Benim Konuşan Tom’um 2, kullanıcılara isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar olarak özel ek oyun özelliklerine erişim sağlayan özel aylık abonelikler sunar.

Mini oyun oturumu başına 4 kat oynamaya devam etme seçeneği ve mini oyunları oynamak için sınırsız enerji sunan Oyuncu Paketi (Aylık Oyun aboneliği), ilk ay ödemesinde -% 50 indirimli (2,99 $) olmak üzere aylık 5,99 fiyatlıdır. .
Günlük paketler (750 uçuş jetonu, 2 sabun, 3 yiyecek) sunan Günlük Paket (Tom’un aylık aboneliği), ilk ay ödemesinde -% 50 indirimli (2,99 $) olmak üzere aylık 5,99 fiyatlıdır.
Günlük paketler (750 uçuş jetonu, 2 sabun, 3 yiyecek), mini oyun başına 4 kat oynamaya devam etme seçeneği ve mini oyunlar oynamak için sınırsız enerji sunan VIP Paketi (VIP aylık abonelik) aylık 9,99 fiyatlıdır, ilk ay ödemesinde -% 50 indirimli (4,99 $).

Ödeme, satın alma onayı ile Google Play hesabınızdan tahsil edilecektir. Abonelik, mevcut abonelik döneminin bitiminden önce herhangi bir zamanda iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Aboneliğinizi iptal ettiğinizde, iptal işlemi bir sonraki abonelik döneminden itibaren geçerli olacaktır. Satın aldıktan sonra Google Play Hesap ayarlarınıza giderek aboneliklerinizi yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Lütfen uygulamayı silmenin aboneliğinizin iptali ile sonuçlanmadığını unutmayın.

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7 ürünlerinin ve reklamlarının tanıtımı;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar oynamaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemelerine olanak tanıyan YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak sanal para birimi kullanarak satın alınacak öğeler (farklı fiyatlarla mevcuttur); ve
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler.

Etikette açıklanan tüm verileri dijital rıza yaşının altındaki kullanıcılar için işlemediğimizi lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın.

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
EEA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri desteği: support@outfit7.com

Yenilikler

Konuşan Tom 2 Apk Mod indir, Benim Konuşan Tom'um'un yaratıcılarından yeni bir dünya çapında hit oyun olan Benim Konuşan Tom'um 2 geliyor!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın