Inotia3 Children of Carnia

Inotia3: Children of Carnia Com2Us şifrketi tarafından sunulan oynarken büyük keyif alacağınız bir RPG oyunudur. Oyunda seçebileceğiniz 6 faklı karakter bulunuyor. Bunlar Mage Priest Shadow Hunter Rogue Barbarian ve Tepmlar. Her kişiliğin kendine özgü güçleri bulunuyor. Hunter Ok yahut silah kullanan ve uzaktan saldıran bir karakter. Rogue oldukça hızlı ve ufak kılış kullanan bir dps kişiliğidir. Priest ise can yükler. Oyundaki amacınız sevdiklerinizi korumak için mücadele vermek. Inotia3: Children of Carnia büyük bir oyuncu kitlesine sahip olduğu görülüyor. 130+ haritalar ve 230 müthiş maceraya doğru bir yolculuk! Oyunda kazandığınız her bölüm içi ödüller kazanacaksınız. Kazandığınız para ile askerler alabilirsiniz. Ayrıca giyim ve silahlanma da kişiliğinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Size verilen görevleri yerine getirmek için elinizden geleni yapın. Oyunu mega mod hilesiyle 8 farklı alanda tam gereksiniminiz olan özellikleri yalnızca mod apk’yı indirip yükleyerek kullanabileceksiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

 • Sürüm: v1.4.4
 • Boyut: 21 MB
 • Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

İndirme Linkleri

 • Dosya1:
  INOTIA-3-v1.4.3-MOD-Vesix.net
 • Turbobit:
  INOTIA-3-v1.4.3-MOD-Vesix.net

  Hilenin içerdikleri; Para, hasar, sihirli savunma, ücretsiz itemler, yetenek bekleme zamanını kaldırma ve duvarlardan geçme