Idle Miner Tycoon: Maden ve Para Tıklama Yönetimi Apk

3.51.0

Have you ever wondered how to be a mine manager millionaire? Are you a true gold miner? Become a mine factory tycoon, earn money, build a business and get rich in this idle tycoon simulator game where you can earn money by investing!
Geliştirici
Kolibri Games
Versiyon
3.51.0
Yükselt
June 25, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
141M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle Miner Tycoon: Maden ve Para Tıklama Yönetimi Apk, Nasıl maden yöneticisi milyoner olunacağını hiç merak ettiniz mi? Gerçek bir altın madencisi misiniz? Yatırım yaparak para kazanabileceğiniz bu boş iş adamı simülatör oyununda maden fabrikası kralı olun, para kazanın, iş kurun ve zengin olun!
Madeninizin iş akışını otomatikleştirecek altın madencisi ile milyoner maden fabrikanızı genişletin ve verimliliği artırın! Bu boş iş adamı simülatörüne yatırım yapmak ve mümkün olduğunca çok para kazanmak için yönetici stratejisini keşfedin – Şimdi altın kazmaya başlayın! Bu bir tıklama oyunu değil: bu bir simülasyon oyunu ve diğer tıklama kralı oyunları gibi sonsuz tıklamaya gerek yok.

Boşta kalıp para kazanma oyunlarını seviyor musunuz? Kapitalist bir altın arayıcısı olmak ister misiniz? Idle Miner Tycoon, zengin bir kapitalist olmak için madencilik yönetimi ile para kazanmayı karıştıran bir simülasyon oyunudur. Diğer tycoon oyunlarından farklı olarak, bu madenci simülatörünün amacı, daha fazla atıl fayda sağlamak için altın kaynakları oluşturmaktır: madenden elde ettiğiniz gelirle, yöneticileri ve madencileri işe alıp ödeme yapmanız, madeninizi, maden fabrikanızı ve maden fabrikanızı yükseltmeniz gerekecek. madencilik yönetim sürecinin mükemmel zamanlaması için iş akışınızı optimize etmenin yanı sıra. Bunu diğer boşta oyunlardan farklı kılan şey, bu menajerlik oyununda tıpkı bir tıklama simülatöründe olduğu gibi bir maden yöneticisi zengin kapitalist olabilir, milyoner imparatorluğu kurabilir ve maden iş akışını optimize ederek para kazanabilirsiniz. Zenginlik ve altınla dolu zengin bir altın kralı olana kadar bu yönetici simülatöründe daha fazla maden yapın! Bu madenci kralı oyununun tadını çıkarın! Bu macera madeni fabrikasında gerçek bir zengin iş adamı olacak mısın? Diğer tycoon oyunlarından farklı olan bu para simülatörü oyununu deneyin. Bu bir tıklama oyunu değil, simülasyon oyunları arasında bir mücevher!

IDLE MADENCİ TYCOON SİMÜLATÖRÜ: DAHA FAZLA PARA VE ALTIN
★ Boşta kalan gelirinizi artırmak için madenciliğinizi otomatikleştirin: Bu macera simülasyon oyununda, çevrimiçi bir tıklayıcıdaki gibi dokunmaya gerek yok!
★ Boşta para kazanın ve para ve altın kazanın: Çevrimdışıyken bile altın madenciliği işine devam edin!
★ Yatırımlardan kar edin ve zengin olun! Zengin bir kapitalist olacaksın!
★ Madencilerinizin motivasyonunu artırmak için yöneticiler kiralayın! Yönetici oyunları arasında simülatör.
★ atıl milyarder imparatorluk simülasyonunuzu oluşturun! Diğer iş oyunlarında ve madencilik oyunlarında olduğu gibi sonsuz tıklamaya gerek yok.
★ 20’den fazla harika madeni gerçek bir patron gibi yönetin: Bu maden işletmesi simülatörünü yöneterek bir maden kralı patronu olun!
★ 15’ten fazla farklı kaynak için maden: kömür, altın ve yeşim, bunu diğer tüm boş tycoon oyunlarından farklı kılıyor.
★ Bu para ve maden yönetimi simülatöründe yığınla kömür ve altın toplayın! Diğer para oyunları gibi değil! Sen altın arayıcısın!
★ Bir altın madencisi olun ve bu menajer kralı simülatör oyununda paranızı ve altınınızı artırın!
★ Bu boşta kalan madenci macera simülasyonunda en zengin fabrika yöneticisi kralı ol!

İşletmenizin maden iş akışı simülasyonunu sürekli tıklamaya gerek kalmadan otomatikleştirerek madenci kralı milyarder olma şansını yakalayın. Zengin olun, yeni bir altın madeni ve fabrikası satın alın, nakit ve altın yatırımı yapın. Bu boşta madencilik strateji simülatöründe şimdiye kadarki en büyük maden yöneticisi kralı ol! Çevrimiçi tıklama simülatörleri veya dokunma oyunları gibi dokunmanıza gerek yok! Para ve menajerlik oyunlarını deneyin! Diğer altın madenciliği oyunları veya tıklama oyunları gibi dokunmanıza gerek yok.

Bu madenci yöneticisi simülatöründe para ve altın kazanın. Altını kaz ve zengin ol! Kapitalist bir milyoner ol! Bu Tycoon oyununun tadını çıkarın – diğer boşta oyunlar gibi değil!

Facebook’ta Idle Miner Tycoon’u beğenin
https://www.facebook.com/idleminertycoon/

Instagram
https://www.instagram.com/idle_miner_tycoon/

heyecan

anlaşmazlık
https://discord.gg/h6JkbaK

Herhangi bir sorun veya öneriniz var mı?
İletişim: topluluk@idleminertycoon.com

Idle Miner Tycoon Ekibiniz

Künye: https://www.kolibrigames.com/impressum/
Gizlilik Politikası: https://www.kolibrigames.com/privacy-policy/
Şartlar ve Koşullar: https://www.kolibrigames.com/terms-and-conditions/

Yenilikler

• Ready for a new adventure? Discover what lies beneath the dunes of the LOST DESERT CONTINENT! 🏜
• With the Lost Desert Continent comes a whole new set of unique Artifacts! Each Artifact you unlock can be leveled up to maximize your Lost Desert profit. Collect them all! 💪
• Fixed bugs with the Lucky Wheel.

Have an awesome idea? Write us an email: community@idleminertycoon.com

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın