Hungry shark apk hile indir 5.3.0

1.0

Hungry shark apk hile indir 5.3.0, Hungry Shark Evolution'a Hoş Geldiniz Hungry Shark Evolution Ücretsiz Yeni Kılavuz İpuçları İçin Yeni Kılavuz ve İzlenecek Yolu Tamamlayın.
Geliştirici
Silizouxer
Versiyon
1.0
Yükselt
December 30, 2020
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
5.1M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hungry shark apk hile indir 5.3.0, Hungry Shark Evolution’a Hoş Geldiniz Hungry Shark Evolution Ücretsiz Yeni Kılavuz İpuçları İçin Yeni Kılavuz ve İzlenecek Yolu Tamamlayın.

Aç köpekbalığı evriminin hayranıysanız, işte size bir uygulama.

sizi burada temsil ediyoruz Hungry Shark Evolution Walkthrough oynamak için İpuçları ve Püf Noktaları koleksiyonu.

Bu, en iyi Hungry Shark Evolution İpuçları ve Kılavuzundan biridir. En son ipuçlarına, püf noktalarına, videolara ve yürüyüş kanallarına erişin.
Bu uygulamayı özellikle sizin için yaptık çünkü Hungry Shark Evolution’ın büyük bir hayranı olduğunuzu biliyoruz, bu yüzden sizi burada bu uygulamanın mükemmel oyun rehberini temsil ediyoruz.
Bu uygulama, çok heyecan verici bir su macerası olan farklı su canlılarının özelliklerini verir. ayrıca bazı farklı para birimlerine ve bulunacak çok çeşitli hazinelere sahiptir. Bu oyunda yeni köpekbalıklarının kilidini açmanız, bir patronla savaşmanız ve daha da tuhaf ve harika karşılaşmalarla karşılaşmanız gerekecek.

NASIL OYNANIR
• yeni gizemli yaratık yaratmak için önce köpekbalığına tıklamanız ve onu aynı köpekbalığında başka birine sürüklemeniz gerekir
• Bu uygulamada yeni yaratıklar yaparak daha fazla para kazanmak istiyorsanız uzun bekleme kutularına ihtiyacınız yok: köpek balıkları havyar paralarını kullanın
• köpekbalıklarını yiyecekle ne kadar çok beslerseniz, o kadar çok etki elde edersiniz
• Alternatif olarak, bozuk para havyarı yapmak için köpekbalığına şiddetle vurun
• Rüntaşları, son köpekbalığı-kraliçe kurbanı feda edilerek, yükünün 3’ü yazılarak elde edilebilir.
• Rün taşları için benzersiz rünler satın alabilirsiniz

yaratıklar.
Oyunda çok sayıda oynanabilir köpekbalığı var. Her köpekbalığına, tamamlandığında çeşitli ödüller veren bir görev seti atanır.
Görev mermileri oyun haritasına dağılmıştır ve herhangi bir görev tamamlanmadan önce keşfedilmeleri gerekir. Sekiz ana görev tamamlandığında, köpekbalığı için bir süper görevin kilidi açılacak (süper görevin bir kabuğu yok).
Oyunda, ana köpekbalığınızın yanında yüzen hareketsizleştirici teçhizat ve yardımcı köpekbalıkları gibi donatılabilir aksesuarlar gibi başka öğeler de var. Batık hazineler harita boyunca bulunabilir ve bir tur tamamlandığında veya oynanabilir köpekbalığı öldüğünde oyuncuyu az sayıda jetonla ödüllendirir

sorumluluk reddi
Adil kullanım yönergeleriyle eşleşmeyen herhangi bir telif hakkı veya ticari marka varsa, lütfen doğrudan silebilmemiz için bizimle iletişime geçin, çünkü bu kılavuz yalnızca oyuncuların oyundan zevk alması ve oyunu keşfetmesi için tasarlanmıştır.

Yenilikler

Hungry shark apk hile indir 5.3.0, Hungry Shark Evolution'a Hoş Geldiniz Hungry Shark Evolution Ücretsiz Yeni Kılavuz İpuçları İçin Yeni Kılavuz ve İzlenecek Yolu Tamamlayın.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın