Human: Fall Flat Mod Apk indir

1.5

  • Ödeme
Human: Fall Flat Mod Apk indir, Human: Fall Flat, tek başına veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, yüzen rüyalarda geçen eğlenceli, hafif yürekli bir fizik platform oyunudur.
0/5 Oy yok
Geliştirici
505 Games Srl
Versiyon
1.5
Yükselt
March 11, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
42M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Human: Fall Flat Mod Apk indir, Human: Fall Flat, tek başına veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, yüzen rüyalarda geçen eğlenceli, hafif yürekli bir fizik platform oyunudur. Ücretsiz yeni seviyeler, canlı topluluğunun ödüllendirilmesini sağlar. Her rüya seviyesi, konaklar, kaleler ve Aztek maceralarından karlı dağlara, ürkütücü gece manzaralarına ve endüstriyel yerlere kadar gezinmek için yeni bir ortam sağlar. Her seviyede birden fazla rota ve mükemmel şekilde eğlenceli bulmacalar keşif ve ustalığın ödüllendirilmesini sağlar.

DAHA FAZLA İNSAN, DAHA FAZLA MAYHEM – O kayayı mancınıka götürmek için bir ele mi ihtiyacınız var, yoksa birinin o duvarı kırması mı gerekiyor? 4 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu, Human: Fall Flat’in oynama şeklini değiştiriyor.

ZİHİN ETMEYEN BULMACALAR – Zorlu bulmacalar ve eğlenceli dikkat dağıtıcı şeylerle dolu açık uçlu seviyeleri keşfedin. Yeni yollar deneyin ve tüm sırları keşfedin!

BOŞ BİR TUVAL – İnsanınız özelleştirmek için sizindir. İnşaatçıdan şef, paraşütçü, madenci, astronot ve ninjaya kadar kıyafetlerle. Başınızı, üst ve alt bedeninizi seçin ve renklerle yaratıcılığınızı konuşturun!

ÜCRETSİZ BÜYÜK İÇERİK – Lansmanından bu yana dörtten fazla yepyeni seviye, ufukta daha da fazlasıyla ücretsiz olarak piyasaya sürüldü. Bir sonraki rüya sahnesinde neler olabilir?

CANLI BİR TOPLULUK – Yayıncılar ve YouTuber’lar, benzersiz, eğlenceli oyun tarzı için Human: Fall Flat’e akın ediyor. Hayranlar bu videoları 3 milyardan fazla kez izledi!

Yenilikler

Human: Fall Flat Mod Apk indir, Human: Fall Flat, tek başına veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, yüzen rüyalarda geçen eğlenceli, hafif yürekli bir fizik platform oyunudur.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın