Grand Hotel Mania – Otel Macera Oyunu Apk indir

1.11.1.4

Grand Hotel Mania - Otel Macera Oyunu Apk indir, En iyi ekiple oteller açın!
Geliştirici
DeusCraft
Versiyon
1.11.1.4
Yükselt
April 9, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
Varies with device

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Grand Hotel Mania – Otel Macera Oyunu Apk indir, En iyi ekiple oteller açın!

Her oyuncuya şükranlarımızı sunmak isteriz! Sayenizde, Grand Hotel Mania oyunu Google Play – Kullanıcıların Seçimi tarafından aynı anda birkaç ülkede aday gösterildi: ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa ve Hindistan. Dünyanın her yerinden insanların dikkatini dağıtmaya ihtiyacı var ve eğlenmek istiyor. Ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

İş ya da zevk için seyahat ederler ve günlük işlere ara vermek ya da havalı bir şeyler yapmak isterler. Onlar için en konforlu otelleri inşa etmek size kalmış!

Monica ve Ted’i yönetin ve konuklarınızın tam memnuniyetini sağlamalarına yardımcı olun. Her oteli yükseltin – onları daha rahat, ilginç ve çekici hale getirin. Dünyanın tüm halklarından sevgi ve takdir alacaksın!

Müşterilerinizin isteklerine hızlı bir şekilde yanıt vermeniz, öncelikler belirlemeniz ve herkese zamanında hizmet vermeniz gerekecek. Süre doldu – başka istek yok.

Kazanmak mı? Harikaydın – devam edelim! İlk seferde alamadın mı? Tekrar deneyebilir ve seviyeyi kolaylaştıran güçlendiricileri kullanabilirsiniz.
Maceranız rahat bir Amerikan otelinde başlayacak ve hikaye nereye götürecek? Hadi bulalım!

• Açık oteller!

Dünyayı dolaşın, yeni yerler keşfedin ve büyüleyici konuklarla tanışın.

• Acele et!

Zaman yönetimi oluğuna girin! Konuklarınızın kaprislerine zamanında tepki verin, öncelikler belirleyin ve müşterilerinizi memnun edin.

• En iyi oda servisini alın!

Her otelin lezzetli yemekleri olmalı. Misafirleriniz için yemekler pişirin: makarna, lezzetli kahve, yeşil çay, pizza, suşi – ne isterlerse!

• Beğeniler alın!

Misafirleriniz size beğeniler vererek minnettarlıklarını ifade edecekler. Bir siparişi ne kadar çabuk doldurursanız, o kadar çok tanınır ve sevgiyi kazanırsınız!

• Yükselt!

İstasyonlarınızı yükseltebilirsiniz – seviyeleri tamamlamak için madeni para ve mücevher kazanın ve bunları otel yükseltmelerine harcayın.

• Güçlendirici kullanın!

Sadece seviyeleri tamamlamanıza yardımcı olmazlar – onlar da eğlencelidir! Havai fişekleri gökyüzüne fırlatın – misafirlerinizi neşe için zıplatın!

Yenilikler

Grand Hotel Mania - Otel Macera Oyunu Apk indir, En iyi ekiple oteller açın!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın