Genshin Impact Apk Full

1.4.1_2154667_2147343

Genshin Impact Apk Full, Yaşamla dolu ve temel enerjiyle akan geniş bir dünya olan Teyvat'a adım atın.
Geliştirici
miHoYo Limited
Versiyon
1.4.1_2154667_2147343
Yükselt
March 22, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
543M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Genshin Impact Apk Full, Yaşamla dolu ve temel enerjiyle akan geniş bir dünya olan Teyvat’a adım atın.

Sen ve kardeşin buraya başka bir dünyadan geldiniz. Bilinmeyen bir tanrı tarafından ayrılmış, güçlerinden arınmış ve derin bir uykuya dalmış olarak, şimdi ilk geldiğinizden çok farklı bir dünyaya uyanıyorsunuz.

Böylece, her elementin tanrıları olan The Seven’dan cevaplar aramak için Teyvat boyunca yolculuğunuz başlar. Yol boyunca, bu harika dünyanın her köşesini keşfetmeye hazırlanın, çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirin ve Teyvat’ın sahip olduğu sayısız gizemi ortaya çıkarın …

MASİF AÇIK DÜNYA

Herhangi bir dağa tırmanın, herhangi bir nehirde yüzün ve yolun her adımında dudak uçuklatan manzarayı seyrederek aşağıdaki dünya üzerinde süzülün. Ve gezinen bir Seelie’yi veya garip bir mekanizmayı araştırmayı bırakırsanız, ne keşfedebileceğinizi kim bilebilir?

TEMEL SAVAŞ SİSTEMİ

Temel reaksiyonları açığa çıkarmak için yedi unsurdan yararlanın. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo her türlü şekilde etkileşime giriyor ve Vision kullanıcıları bunu kendi avantajlarına çevirme gücüne sahip.

Hydro’yu Pyro ile buharlaştıracak mısınız, Electro ile elektro-yükleyecek misiniz yoksa Cryo ile donduracak mısınız? Elementlere hakimiyetiniz size savaşta ve keşifte üstünlük sağlayacaktır.

GÜZEL GÖRSELLER

Etkileyici bir sanat stili, gerçek zamanlı işleme ve size gerçekten sürükleyici bir görsel deneyim sunan ince ayarlı karakter animasyonları ile gözlerinizi etrafınızdaki dünyada ziyafet çekin. Aydınlatma ve hava durumu zamanla doğal olarak değişir ve bu dünyanın her ayrıntısına hayat verir.

YATIŞTIRICI SOUNDTRACK

Etrafınızdaki geniş dünyayı keşfederken Teyvat’ın güzel seslerinin sizi içine çekmesine izin verin. Londra Filarmoni Orkestrası tarafından icra edilen film müziği, havaya uyacak şekilde zaman ve oynanışla sorunsuz bir şekilde değişir.

RÜYA EKİBİNİZİ OLUŞTURUN

Teyvat’ta her biri kendine özgü kişilikleri, hikayeleri ve yetenekleri olan çeşitli karakterlerle takım oluşturun. En göz korkutucu düşmanları ve bölgeleri fethetmenize yardımcı olmak için en sevdiğiniz parti kombinasyonlarını keşfedin ve karakterlerinizi yükseltin.

ARKADAŞLARLA YOLCULUK

Daha temel aksiyonu tetiklemek, zorlu patron dövüşlerinin üstesinden gelmek ve zorlu bölgeleri birlikte fethederek zengin ödüller kazanmak için çeşitli platformlarda arkadaşlarınızla birlikte oynayın.

Jueyun Karst’ın zirvelerinde dururken ve önünüzde uzanan yuvarlanan bulutları ve geniş araziyi alırken, Teyvat’ta biraz daha kalmak isteyebilirsiniz … Ama kayıp kardeşinizle yeniden bir araya gelene kadar nasıl dinlenebilirsiniz ? İlerleyin Traveller ve maceranıza başlayın!

DESTEK

Oyun sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız oyun içi Müşteri Hizmetleri Merkezi aracılığıyla bize geri bildirim gönderebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri E-postası: genshin_cs@mihoyo.com
Resmi Site: https://genshin.mihoyo.com/
Forumlar: https://forums.mihoyo.com/genshin/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Heyecan: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Anlaşmazlık: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Yenilikler

Genshin Impact Apk Full, Yaşamla dolu ve temel enerjiyle akan geniş bir dünya olan Teyvat'a adım atın.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın