Disney Frozen Adventures: Krallığı Mod Apk

16.1.0

The World of Disney’s Frozen comes to life in an exciting new match 3 puzzle adventure. Join Elsa, Anna and Olaf as you build, renovate and decorate the Kingdom in a brand new game based on Disney’s Frozen & Frozen 2 movies. Design and decorate the Kingdom of Arendelle and beyond, all while playing match-3 puzzle games.
Geliştirici
Jam City Inc.
Versiyon
16.1.0
Yükselt
June 8, 2021
Gereksinimler
5.1 and up
Boyut
162M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Disney Frozen Adventures: Krallığı Mod Apk, Disney’in Karlar Ülkesi, heyecan verici yeni bir 3’lü eşleştirme bulmaca macerasında hayat buluyor. Disney’in Frozen & Frozen 2 filmlerine dayanan yepyeni bir oyunda Krallığı inşa ederken, yenilerken ve dekore ederken Elsa, Anna ve Olaf’a katılın. 3’lü eşleştirme bulmaca oyunları oynarken Arendelle Krallığını ve ötesini tasarlayın ve süsleyin.

Sizi Arendelle ve tüm Frozen dünyasının etrafındaki yeni ve tanıdık yerlere götüren yepyeni bir Frozen macerasını keşfedin ve atılın. Bu muhteşem dekorasyon oyununda malzemeleri toplamak için Oaken’s Trading Post’a giden görevlere başlayın. Yüzlerce maç-3 oyunu oynayın ve kaleyi dekore etmek ve harika görünmesini sağlamak için kar taneleri kazanın!

ANA ÖZELLİKLER:
DONDURULMUŞ DÜNYAYI KEŞFEDİN: Arendelle’de ve World of Frozen’ın ötesinde yeni ve tanıdık yerleri keşfedin.

HEYECAN VERİCİ MAÇ 3 PUZZLES OYNAYIN: Bu yepyeni oyunda yüzlerce eşleştirme bulmacasını oynayın.

KRALLIĞI ÖZELLEŞTİR: Bu dekorasyon oyununda kaleyi güzelleştirmek için kar taneleri kazan.

YEPYENİ BİR DONDURULMUŞ MACERAYA BAŞLAYIN: Anna, Elsa ve Olaf ile birlikte Frozen hikayesine filmlerin ötesinde devam edin.

HER ZAMAN YENİ BİR ŞEY: Aksiyonu heyecanlı tutmak için devam eden etkinlikler! Üçlü eşleştirme bulmacalarını çözerek özel oyun içi ödüllerin kilidini açın.

DONDURULMUŞ KARAKTERLERLE OYNAYIN: Anna, Elsa, Olaf ve daha fazlasıyla oynayın ve etkileşim kurun! Kristoff ile ormanda görevlere başlayın ve ayrıca Oaken’s Trading Post’a seyahat edin.

Frozen ve Frozen 2’den ilham alan yeni bir bulmaca eşleştirme macerasında Elsa, Anna ve Olaf’a katılın. En sevdiğiniz karakterlerin yardımıyla 100’er eşleştirme 3 bulmacasını oynayın. Bu yeni 3’lü eşleştirme oyununda ilerlerken Dondurulmuş dünyayı keşfedin! Krallığı dekore etmenize ve özelleştirmenize yardımcı olacak görevleri tamamlarken yeni konumların keyfini çıkarın. Arendelle boyunca kale girişini, büyük salonu ve daha birçok odayı kendi tasarım seçimlerinizle dekore edin!

Frozen Adventures oynayın ve Arendelle kalesini süsleyin! Tek yapmanız gereken 3’lü eşleştirme oyununu oynamak ve çözmek. Kale restorasyon oyunumuzdan keyif alacağınızı umuyoruz!

World of Frozen’ın macerasına dalarak heyecan verici eğlenceyi keşfedin. Donmuş kaleyi ve Krallığı tasarlamak ve süslemek için 3’lü eşleştirme oyununu oynayın! Bu destansı Frozen oyununu oynarken yeni dünyaları keşfedin!

Disney Frozen’dan ilham alan yepyeni bir 3’lü eşleştirme dekorasyon oyununu indirin ve ücretsiz oynayın. Uygulama içi satın alımları içerir.

Yenilikler

Hey Frozen Adventurers!

We've got all-new updates to Arendelle in Disney Frozen Adventures - check it out!

NEW SECTION FOR ARENDELLE ESTATE!
Let your creativity run wild with even more space for your Arendelle Estate! A new section of the estate is coming with brand new items to decorate and have fun with!

NEW LEVELS!
Challenge yourself with 180 new levels!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın