DEAD TARGET: Zombi Çevrimdışı – Nişan Oyunları Apk

4.56.0

DEAD TARGET: Zombi Çevrimdışı - Nişan Oyunları Apk, ★ Yoğun çevrimdışı keskin nişancı oyunlarında 115 MİLYON'a kadar zombi atıcıya katılın ve dünyayı kurtarın ★
Geliştirici
VNG GAME STUDIOS
Versiyon
4.56.0
Yükselt
March 26, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
174M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

DEAD TARGET: Zombi Çevrimdışı – Nişan Oyunları Apk, ★ Yoğun çevrimdışı keskin nişancı oyunlarında 115 MİLYON’a kadar zombi atıcıya katılın ve dünyayı kurtarın ★

Dead Target – ücretsiz çevrimdışı oyunlar 2021, zombi temalı bağımlılık yapan bir atış oyunudur! Size mükemmel bir çekim süresi katil macerası getiren kolay bir kontrol sistemi, bunun çevrimdışı bir oyun olduğunu unutmayın.

DEAD TARGET’te savunmanızı yüksek tutun, parmağınızı tetikte tutun ve zombileri vurun.

2040 yılında zombi kıyameti başladı. Savaşa gitmek, silah toplamak ve insanlığı kurtarmak için bir keskin nişancı ekibi tutuldu! Bu, dünyadaki son günün olabilir, bu yüzden kendini savun ve bir Zombi Avcısına dönüşmek, bu zombi kıyametinde hayatta kalmak için tek umudun.

Atış oyunlarıyla bir zombi kıyametinde hayatta kalmak için savaşın. Ölmek istemiyorsanız, görevinizi inkar etmeyin, bu ücretsiz silah oyunlarında nişan almak için elinizden gelenin en iyisini yapın!

Bu çevrimdışı zombi oyunları şunları yapabileceğiniz bir silah oyunudur:
– Efsanevi 3D silahlar ve çekici görünümlerle zombileri öldür
– Kesintisiz zombi saldırılarıyla yüzleşmek için silahları ve keskin nişancıları yükseltin
– 3D çekimi gerçek bir zombi atıcı olarak deneyimleyin
– Her türden zombiyi ölülerin içine atın
—–

ZOMBIE APOCALYPSE – HAYATTA KALABİLİR MİSİNİZ?
Atış oyunlarında aralıksız zombiler sınıra geliyor. Bu zombi oyunlarında ölüler her an gelebilir, istila size gelmeden zombileri vurun. Zombileri öldürün ve gerçek çevrimdışı atış oyunlarında hayatta kalın!

ÖZEL TABANCALARI VE DAHA FAZLASINI TOPLAMAK İÇİN SAVAŞ GEÇİŞİNE KATILIN!
Battle Pass – Bu ücretsiz oyunda, normal modda toplanamayan hayatta kalma eşyalarını toplama fırsatı. Bir dizi yeni silah ve görünüm yalnızca bir kez ortaya çıkıyor. Hayatta kalmak için zombileri öldürün ve nihai öldürme oyununda savaşı kazanmak için şimdi katılın!

INSANE ZOMBIE OYUNLARI
Bu zombi oyunları 3d’de, zombiler çeşitli ölümcül öldürme yetenekleriyle tasarlanmıştır. Aptal değiller, virüs bulaşmış olabilirler! Nişancılar, bu çevrimdışı atış oyununda bir sürü zombi türü bulabilir!
Zombiler size doğru geliyor, onları avlayalım ve en iyi avcı olalım!

EŞSİZ SİLAHLAR
Kendinize büyük bir gerçek cephanelik sağlayın. Keskin nişancı oyunlarında heyecan verici bir deneyim için 50 ölümcül silah ve daha fazlası. Çevrimdışı silah oyunlarında iyi giyimli bir katil gibi görünmek için silahları kaplamalarla yükseltebilir ve özelleştirebilirsiniz.

ÇEVRİMDIŞI ZOMBIE OYUNLARI ÖDÜL SİSTEMİ
Görev çağrısına yanıt veren atıcılar, daha soğuk silah oyunları silahlarını sıralamak ve kilidini açmak için görevleri tamamlar. Daha fazla zombi öldür ve efsanevi bir keskin nişancı çevrimdışı oyun olma şansına sahip ol. Garip başarılar, zombi oyunlarında her zaman en çok kazanılan şeydir!

BASİT VE BAĞIMLILIK YARATAN OYUN
Atış oyunlarının otomatik ateş sistemi, zombi atıcılarının ölümsüzlerden ateş etmeye daha fazla odaklanmasına yardımcı olur.
Size eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir savaş getiren modern kontrol. Tüm çıkışları kapatın, göreviniz zombileri vurmak ve kendinizi kurtarmak! Savaş alanında harekete geçme zamanı. Cephedeki en iyi keskin nişancınızı ve nişancınızı arayın. Özel operasyonlarda öldürmek için ateş edin, tetikte hızlı olun ve bu ücretsiz keskin nişancı 3d oyununda hayatta kalın!

BAĞIMLILIK YAPICI ÜCRETSİZ ÇEVRİMDIŞI OYUNLAR
DEAD TARGET çevrimdışı oyunlardan biridir, bu da istediğiniz zaman zombileri vurabileceğiniz anlamına gelir! Oyunu indirmek için bir wifi öneriyoruz, ancak oynamak için kablosuz ağa ihtiyacınız yok.

GERÇEKÇİ KESKİN NİŞANCI OYUNLARI ÇEVRİMDIŞI GRAFİK
Atış oyunlarının oyuncuları, wifi olmayan oyunlarda zombi enfeksiyonunun 3 boyutlu grafiklerinin keyfini çıkarabilir. Ayrıca bu çevrimdışı oyunlarda çeşitli destansı silahlardan farklı ses efektleri deneyimleyebilirsiniz.

REKABET ZOMBİ OYUNLARI 3D LİDER TABLOSU
Silahı kaldırın ve tetiği çekin, bu silah oyununda en iyi katilin kim olduğunu bilmek için öldürme puanınızı kaydederek değerlerinizi belirtin. En çok zombiyi öldür ve çevrimdışı oyunlarda efsane ol!

Zombi savaşının sonuna kadar hayatta kalın ve yeni bir dünya inşa edin!
DEAD TARGET’teki zombi kıyametine karşı şimdi ücretsiz indirin ve savaşın! Bu öldürme oyunu, denemeniz gereken eğlenceli silah oyunudur!

Diğer zombi oyunlarımızı eğlenmek için oynayın: Sniper Zombies; Zombi Avcısı

Yenilikler

DEAD TARGET: Zombi Çevrimdışı - Nişan Oyunları Apk, ★ Yoğun çevrimdışı keskin nişancı oyunlarında 115 MİLYON'a kadar zombi atıcıya katılın ve dünyayı kurtarın ★

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın