Clash of Queens Kral yönetiminde olan köyün kralın bi süre işlerinden dolayı meşgul olup yönetimin kraliçeye geçmesiyle değişeceği bir strateji oyunudur. Oyundaki amacınız Kraliçenin yönetiminde olan köyü çevre şehir ve köylere saldırılar düzenleyerek ele geçirip kendi imparatorluğunuzu genişletmek.

Bunun için kuvvetli bir askeri birlik kurmanız gerekiyor. Savaşmanız için at ve silahlarınız olacak. Daha özellikli ve kuvvetli silahlar satın alın. Bir ittifaka katılarak başka oyunculardan da yardım alın. Şehri ve askeri birlikleri büyütmek için bir başkasına saldırarak ganimet toplayın. Düşmanlarınızdan aldığınız ganimet ile daha fazla kaynak elde etmek için köyünüze binalar inşaa edin.

Güçlü ordu kurarak imparatorluğunuzu gösterin. Ülkeye hükmetmek için savaşın. Oyunda mücadele verirken stratejinizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Dünyanın dört bir yanında oynan bu Clash of Queens gerçek zamanlı oyunu online olarak arkadaşlarınız ile oynayabilir ve rakiplerinize karşı mücadele verebilirsiniz. Sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar.

  • Sürüm: v2.5.0
  • Boyut: 63 MB
  • Gereken Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

İndirme Linkleri

  • ApkCloud:
    Clash of Queens v2.5.0 Vesix.net
  • MailRu:
    Clash of Queens v2.5.0 Vesix.net