Clash of clans 5 seviye köy düzeni Apk indir

5.0.1

Clash of clans 5 seviye köy düzeni Apk indir, Coc köyünüz için yeni bir tasarım mı arıyorsunuz? Strateji haritasını, savunma haritasını, tarım haritasını herkes için paylaşmak ister misiniz?
Geliştirici
Nui Studio
Versiyon
5.0.1
Yükselt
February 8, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
4.2M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Clash of clans 5 seviye köy düzeni Apk indir, Coc köyünüz için yeni bir tasarım mı arıyorsunuz? Strateji haritasını, savunma haritasını, tarım haritasını herkes için paylaşmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, o zaman bu uygulama klan çatışması için haritalar sizindir!

Sürekli güncellenen ve doğrudan kopyalanan bağlantılarla çiftçilik, savaş, hibrit, kupa tasarımlarında yeni test edilmiş klan üsleri oluşturucu üssü ve ana köy çatışması bulacaksınız.

Basit bir bağlantıyla temel düzeni kopyalayın, artık basit bir kopyala düğmesiyle bir tasarım oluşturmak veya kopyalamak için saatler harcamazsınız.

Üssü kendin inşa etmene gerek yok, sadece ‘tabanı kopyala’ya tıkla, açılır ve doğrudan oyuna kopyalanır!!!

Özellikleri :
– klan çatışması oyununda haritaları doğrudan kopyalayın
– her klan çatışması düzenine yorum yapın ve puan verin.
– herhangi bir CoC üssünü/haritasını diğer çatışanlarla veya sosyal medyada paylaşın
– sürekli olarak en son kılavuzları ve haberleri alın
– sürekli olarak yeni klan çatışması haritaları ekleyin

Bu web sitesi / uygulama Supercell tarafından bağlı değildir, desteklenmez, desteklenmez veya özel olarak onaylanmaz. Supercell, bu sitenin/uygulamanın işleyişinden veya içeriğinden sorumlu değildir. Supercell’in ticari markalarının ve diğer fikri mülkiyetin kullanımı Supercell Hayran Kiti Sözleşmesine tabidir. Supercell hakkında daha fazla bilgi için www.supercell.net adresindeki web sitesini ziyaret edin.

Yenilikler

Clash of clans 5 seviye köy düzeni Apk indir, Coc köyünüz için yeni bir tasarım mı arıyorsunuz? Strateji haritasını, savunma haritasını, tarım haritasını herkes için paylaşmak ister misiniz?

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın