Castle Defense

Castle Defense Klasik bir kule (savunma) oyunudur. Oyunda yapmanız gereken kurmuş olduğunuz kalenizi yok etmeye çalışan şeytanlara ruhlara orclara ve goblinlere karşı kalenizi korumak. Yeni kaleler oluşturabilir bunun yanı sıra yapacağınız büyüler ve şavaşçılarınız ile de kalenizi düşmanlardan koruyabilirsiniz. Castle Defense’da üç farklı seçebileceğiniz karakterler bulunuyor. Bu karakterler büyücü barbar ve şövalye. İstediğiniz karakterleri seçerek düşmanlara karşı mücadelenizi verin! Ayrıca birbirinden farklı dört özel gücünüz ve kuleniz bulunuyor. Size sunulan düzeyleri geçtikçe kulelerinizi koruyabilir ve yeni kuleler inşaa edebilirsiniz.

Oynanması oldukça keyifli olan Castle Defense’da yüce savaşçılar ile kule savunma oyunun tadını çıkarın! Eğer sizlerde kule savunma oyunlarını oynamaktan büyük keyif alıyorsanıztam da size göre! Oyunu sitemizden hileli mod olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Android Tablet ve Akıllı telefonlarınızda Castle Defense‘ın keyfini sürün. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

 • Sürüm: 1.6.3
 • Boyut: 16 MB
 • Gereken Android Sürümü:3.0 ve üzeri

İndirme Linkleri

 • Dosya1:
  Castle.Defense_v.1.6.3_Mod_Oyunindir.cllub.apk
 • Turbobit:
  Castle.Defense_v.1.6.3_Mod_Oyunindir.cllub.apk

  Hilenin içerdikleri; Görev modu, hard modu ve endless modunun tüm kilitleri kaldırıldı. Sınırsız kristal ve yakut. Tüm kilitli aksesuarlar açıldı. Reklamlar kısmen kaldırıldı.