Car parking multiplayer bilgisayara Apk indir

2.6.1

Car parking multiplayer bilgisayara Apk indir, Tüm benzer park oyunlarından ve yüksek kaliteli grafik ve benzersizliğin olmamasından rahatsız mısınız?
Geliştirici
Gen St
Versiyon
2.6.1
Yükselt
April 25, 2018
Gereksinimler
4.0 and up
Boyut
64M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Car parking multiplayer bilgisayara Apk indir, Tüm benzer park oyunlarından ve yüksek kaliteli grafik ve benzersizliğin olmamasından rahatsız mısınız? Aracınızı istediğiniz kadar park etmek için yeni bir otoparka sahip olmak için sabırsızlanıyor musunuz? Size mükemmel şekilde uyan bir oyun bulma umuduyla burada olduğunuzu biliyoruz.

Diğer oyunlardan farklı olarak üstün kaliteli grafiklere sahip, sensör sistemli kolay park yönetimi ve araç içi ve araç dışı görüş ile sürüş yapabileceğiniz farklı kamera açılarına sahip bir oyun sunuyoruz! Ayrıca, aracın içinden sürüş yaparken istediğiniz yere bakmakta özgürsünüz ve bu size tam bir gerçek hissi verecektir. Bu yüzden size yüksek düzeyde gerçekçi bir deneyim sunuyoruz. Ama bu sadece biraz zaman öldürmekle ilgili değil. Ayrıca oyunun tadını çıkarırken arabanızı gerçekten nasıl park edeceğinizi öğrenecek ve pratik yaparak kendinize hakim olacaksınız. Park etmenin kralı olacaksın. Nasıl olduğunu merak ediyor musun? Çok kolay! Oyundaki akıllı rehberler ile sadece kolay yöntemleri öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bu yöntemleri sürekli olarak test etme imkanına da sahip olacaksınız. Haydi şimdi ne duruyorsun, aradığın oyun burada!

ÖZELLİKLERİ
– PARK SENSÖRÜ
– GERÇEK ARABA SESİ
– KAMERA GÖRÜNÜMÜNDE
– DETAYLI İÇ MEKAN
– GERÇEKÇİ GRAFİK KALİTESİ
– FARKLI KONTROL YÖNTEMLERİ ( DİREKSİYON , BUTONLAR VEYA EĞME )
– FARKLI KAMERA AÇILARI
– TRAFİK İŞARETLERİNİ VE TRAFİK KURALLARINI EĞLENCELİ ÖĞRENİN

© 2018 Genetik Stüdyoları. Tüm hakları Saklıdır.

Yenilikler

Car parking multiplayer bilgisayara Apk indir, Tüm benzer park oyunlarından ve yüksek kaliteli grafik ve benzersizliğin olmamasından rahatsız mısınız?

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] APK nasıl kurulur?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın