Avalon Kralı: Hakimiyet indir APK

10.7.0

Avalon Kralı: Hakimiyet indir APK, Kral Arthur, yeğeni Mordred'in ihanetinin kurbanı olarak savaşa düştü.
Geliştirici
Century Games Limited
Versiyon
10.7.0
Yükselt
April 2, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
358M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Avalon Kralı: Hakimiyet indir APK, Kral Arthur, yeğeni Mordred’in ihanetinin kurbanı olarak savaşa düştü. Şimdi, vücudu kutsal Avalon Adası’nda güçlü kılıcı Excalibur’un yanında bir kalede yatıyor. Sadece Excalibur yeniden yükseldiğinde, yeni bir kralın yeniden taçlandırılması ve krallığın birleşmesidir. Tüm imparatorluk birbiriyle savaşan şehirlere bölündü. Birçoğu Excalibur’un gücünü ve büyüsünü arzuluyor ama kralın tahtında sadece bir kişi için yer var …

King of Avalon, Kral Arthur efsanesini ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri’ni geri getiren fantastik bir ortaçağ İngiltere’sinde geçiyor. Güçlü bir şehir inşa edin, daha büyük bir ordu kurun, savaşa gitmek, sihirli ejderhanı eğitmek ve ortaçağ düşmanınıza karşı savaşmak için akıllı bir strateji için savaş stratejisi becerilerinde ustalaşın! Her düşman saldırısında hayatta kalmak ve başarı şansınızı artırmak için çok oyunculu bir ittifaka katılın! Krallar arasındaki büyük savaş başlamak üzere! Şimdiye kadarki en güçlü imparatorluğu inşa edin!

Excalibur’u kaldırmak ve Kral olmak için ejderhanı yetiştir ve PvP görevinde ordunu kur. Yol boyunca arkadaş ve düşman edinirken gücü ve zaferi tadın. Çok oyunculu bir macerada dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla sohbet edin, yardım edin, ticaret yapın ve savaşın. Kral Arthur’un ölümü boş bir taht bıraktı … Orta Çağ’a hazırlanın! Ejderhanınla krallığı fethetmek için destansı savaş başladı!

◆ Savaş! Her yerde. Siz ve ordu müttefikleriniz hazırlıklı olmalısınız. Üslerinizi kurun ve yükseltin ve bir savaş stratejisi ile destansı orduları toplayın – gözleriniz İmparatorluğun tahtında olan tek kişi siz değilsiniz!
◆ Çok oyunculu krallık savaş ittifakları! Hiç kimse bir ada değildir. İster bir GvE Barbar Liderine karşı toplanıyor olun, ister bir PvP zorbasına karşı yürüyor olun, güvenebileceğiniz müttefiklere ihtiyacınız olacak.
◆ Düşman kalesine savaş açmadan önce birliklerinizle düşmanlarınıza bir casus gönderin!
◆ Ejderhalar! Efsanevi bir kitle imha silahı. Fantezi ordunuzda savaşması için efsanevi bir ejderhayı nasıl eğiteceksiniz?
◆ Sohbet et ve oyna! Kolay çeviri özelliği, bu gerçek zamanlı çok oyunculu savaşta dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuyu bir araya getiriyor.
◆ Strateji! Büyülü düşmanlarınıza üstünlük sağlamanız için araştırma yapın ve ordu saldırı ve savunma becerilerinde ustalaşın. Bu PvP macerasında ne zaman görünmez olacağınızı ve ne zaman istila siparişi vereceğinizi bilin!
◆ Bina! Bir ejderha ateşi savaş bölgesinde hayatta kalmaya yetecek kadar güçlü bir İmparatorluğun temellerini inşa edin!
◆ Her görevde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın. Ordunuzu inşa etmek, krallığı fethetmek ve tahtı kazanmak için kaynakları yönetin ve üretin!
◆ Destansı ücretsiz MMO fantastik macera! Camelot Efsanesi yaşıyor. Harika canavarlar ve ejderhalar!

Stratejiyi müttefikiniz yapın ve bu çok oyunculu RTS’de tüm zamanların en büyük ordusunu kurun! King of Avalon’un kahramanlarından biri olun ve ejderha ateşi savaşının efsanesi olun!

DESTEK:
https://funplusgames.helpshift.com/a/koa-global/?hpn=1&p=android&han=1&l=en

Gizlilik Politikası:
https://www.centurygame.com/privacy-policy

Facebook hayran sayfası:
https://www.facebook.com/koadw

LÜTFEN DİKKAT: King of Avalon indirmek ve oynamak için tamamen ücretsiz bir MMO’dur, ancak bazı öğeler gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızdaki satın alımlar için şifre korumasını seçin. Bir ağ bağlantısı da gereklidir.

Krallık ordusunun kahramanı, bir ejderha avcısı olan Avalon Kralı olmak ve bir imparatorluğun lideri olmak ister misiniz? Bu ücretsiz çok oyunculu strateji savaşında ordunuza liderlik edin!

Yenilikler

Avalon Kralı: Hakimiyet indir APK, Kral Arthur, yeğeni Mordred'in ihanetinin kurbanı olarak savaşa düştü.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın