Asphalt Xtreme: Ralli Yarışı Apk indir

1.9.4a

Asphalt Xtreme: Ralli Yarışı Apk indir, YOL YOK. KURAL YOK! Asphalt Xtreme: Rally Racing ile sıradanlıktan kurtulun ve keşfedilmemiş bölgeye girin!
Geliştirici
Gameloft SE
Versiyon
1.9.4a
Yükselt
November 24, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
Varies with device

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Asphalt Xtreme: Ralli Yarışı Apk indir, YOL YOK. KURAL YOK!

Asphalt Xtreme: Rally Racing ile sıradanlıktan kurtulun ve keşfedilmemiş bölgeye girin!

Öyleyse yarış hakkında bildiğiniz her şeyi unutun, çünkü burada ihtiyacınız olan tek şey içgüdüleriniz, gerçek beceriniz ve korkusuz bir hız arzusudur. Kesinlikle ekstrem bir yarış deneyiminin bir parçası olarak kum tepelerinin etrafında yarışacak, kanyonlarda hücum edecek, toprakta sürüklenecek ve bitiş çizgisine ulaşmak için rakiplerinizi geçeceksiniz!

• 50+ CANAVAR MAKİNESİ: 4×4 Canavar Kamyon ile içinizdeki canavarı serbest bırakın. Muscle Car ile hızlı tekerleklere olan tutkunuzu besleyin. Ya da çevik bir Buggy, sert bir Pickup, pisliği seven bir Ralli Arabası, güçlü bir SUV veya durdurulamaz bir Kamyon sürerken pistte çıldırın!

• STİLİNİZİ SERBEST BIRAKIN: Her biri benzersiz bir oyun tarzına sahip 7 offroad araç türünden birini seçerken özel seçeneklerin sınırı yok. Bu, sürekli olarak taze, zorlu deneyimler keşfetmenize olanak tanır. Düzenli olarak eklenen güncellemeler sayesinde her zaman denenecek yeni bir şeyler vardır.

• EN BÜYÜK MARKALAR: Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet ve daha fazla offroad yarışının en iyi lisanslı motor makinelerini piyasaya sürdük.

• GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Eşzamanlı olarak 8 oyunculu herkese açık çevrimiçi yarışlarda kafa kafaya çevrimiçi yarışlar edinin! Sıkı bir rekabetle karşı karşıya kalacaksınız, bu yüzden liderlik tablosunda tırmanırken ve tüm arkadaşlarınızın üzerine yükselirken oyunun zirvesinde kalın!

• DÜNYA YARIŞ PİSTİNİZDİR: Dünyanın her yerinden çeşitli egzotik ve ekstrem yerlerde yarışın. Svalbard’ın buzullarını parçalamaya, Alplerde zirveye çıkmaya, Coachella Vadisi’nin tepelerinde hızlanmaya, Phuket ormanlarını kesmeye, Detroit’in çelik fabrikalarında güç sağlamaya ve çok daha fazlasına hazırlanın. Ayrıca, gelecekte yeni parçalar eklendikçe, virajın etrafında her zaman bir bükülme vardır.

• SÜRÜŞÜNÜZÜ ÖZELLEŞTİRİN: Motor sporları arabanızın motor gücünü artırmanız mı gerekiyor? Ralli yarışçınızı şık bir şekilde süslemek ister misiniz? Her tekerlek setini kişisel bir hız makinesi yapmak için etkileyici bir özel kurulum ve yükseltme koleksiyonu mevcuttur.

• TAM YOL DENEYİMİNİ EDİNİN: 5 oyun modu, 300’den fazla Kariyer etkinliği, 1.100’den fazla Ustalık mücadelesi, Sınırlı Süreli Etkinlikler, Günlük Görevler, Özel Projeler ve yolda daha fazlasıyla her zaman tırmanmanız gereken yeni engeller ve deneyimler vardır her güncelleme! Tek soru, her şeyin üstesinden gelebilecek kadar aşırı mısınız?

• AŞIRI BİR DENEYİM: Başka hiçbir yarışçı grafiğin sınırlarını bu kadar yoğun, gerçek fizik bu kadar çılgınca veya yüksek hızlı nitro aksiyonu bu kadar zor olamaz! O yüzden gazınızı toplayın ve hızlıca uçun, çünkü bu oyun sizi sürücü koltuğuna oturtmak ve inanılmaz bir hız için dışarı çıkmak için sabırsızlanıyor!

Henüz canlanmadın mı? Değilse, hayatınızda sadece bir oktan atışına ihtiyacınız olabilir! Bu, geleneksel yarışçıları sevmeyenler için bir yarışçıdır. Kuralları çiğneyen, kalıpların dışında düşünen ve bir yarış pistinin sınırlarıyla sınırlandırılamayanların oyunu! Ralli arabaları, gerçek doğa sporları, drift yarışları, toprağa inme ve serbest uçan offroad maceraları hayranları için bir oyun! Bunlardan herhangi biri siz misiniz? O halde Asphalt Xtreme: Rally Racing’i hemen ÜCRETSİZ olarak indirin!

Resmi sitede oyun hakkında daha fazla bilgi edinin – http://asphaltxtreme.com/

_____________________________________________

Http://gmlft.co/website_EN adresindeki resmi sitemizi ziyaret edin.
Http://gmlft.co/central adresindeki yeni bloga göz atın.

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın:
Facebook: http://gmlft.co/AXTR_Facebook
Twitter: http://gmlft.co/AXTR_Twitter
Instagram: http://gmlft.co/AXTR_Instagram
YouTube: http://gmlft.co/AXTR_YouTube
Forum: http://gmlft.co/AXTR_Forum

Bu uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza izin verir ve sizi bir üçüncü taraf sitesine yönlendirebilecek üçüncü taraf reklamları içerebilir.

Kullanım Koşulları: http://www.gameloft.com/en/conditions-of-use
Gizlilik Politikası: http://www.gameloft.com/en/privacy-notice
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/en/eula

Yenilikler

Asphalt Xtreme: Ralli Yarışı Apk indir, YOL YOK. KURAL YOK!

Asphalt Xtreme: Rally Racing ile sıradanlıktan kurtulun ve keşfedilmemiş bölgeye girin!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın