Asphalt 9: Legends – Epic Car Action Racing Oyunu Apk Full

2.8.3a

Asphalt 9: Legends - Epic Car Action Racing Oyunu Apk Full, Asphalt 8: Airborne'un yaratıcılarından bir sonraki Asphalt Efsanesi olmak için vitese geçin ve dünyanın en iyi, en korkusuz sokak otomobil yarışçısı profesyonelleriyle mücadele edin.
0/5 Oy yok
Geliştirici
Gameloft SE
Versiyon
2.8.3a
Yükselt
April 6, 2021
Gereksinimler
7.0 and up
Boyut
96M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Asphalt 9: Legends – Epic Car Action Racing Oyunu Apk Full, Asphalt 8: Airborne’un yaratıcılarından bir sonraki Asphalt Efsanesi olmak için vitese geçin ve dünyanın en iyi, en korkusuz sokak otomobil yarışçısı profesyonelleriyle mücadele edin. İhtiyacınız olan hayalinizdeki arabayı seçmekte özgürsünüz ve dünyanın dört bir yanındaki rakip hız makinelerine karşı muhteşem yerlerde yarışacaksınız.
Asphalt 9: Legends, diğer birçok markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü efsanevi otomobil üreticilerinin diğer oyunlarında bulunandan farklı olarak sürmeniz için gerçek bir hiper araba listesi sunuyor. Hızlı yola çıkın ve bir Parçanın Efsanesi olmak için sınırlarınızı tozda bırakın!

🎮
ELİNİZİN PALMALARINDA BİR KONSOL DENEYİMİ

Titizlikle ayrıntılı asi yarış gerçek arabaları, harika HDR teknikleri ve her yarışı gerçek bir gişe rekorları kıran yarış filmine dönüştüren çarpıcı görsel ve parçacık efektleriyle en hiper gerçekçi arcade araba yarışı oyunlarından birine kendinizi kaptırın. Çevrimiçi çok oyunculu modla bu araba sokak yarışçısı oyunundan en iyi şekilde yararlanın.

🏎️
EN PRESTİJLİ MOTORLU ARABALAR

Dünyanın en iyi hız motorlu makinelerinden 60’tan fazla toplayın. Her harika araç, bugüne kadarki tüm Asphalt oyunlarının en çok arzu edilen serisinde, estetiğine ve ihtiyacınız olan en yüksek sürüş performansına göre özenle seçildi.

PARMAKLARINIZIN UCUNDA ÖZELLEŞTİRME

Arabanızın tam rengini ve malzemesini tanımlamak için yeni araba düzenleyiciyi kullanın. Hayal edebileceğiniz tüm yüksek A markaları özelleştirilebilir! Jantlarınızın pistte en iyi şekilde görünmesini sağlamak için jantların rengini ve daha fazlasını seçin. Oynamak için en iyi araba oyunlarından biriyle harika bir deneyim!

ARCADE EĞLENCESİ

Motorunuzun ses bariyerini aşmasını sağlamak için ihtiyacınız olan en yüksek hız artışı için nihai Nitro Nabızını serbest bırakmak için nitronuzu şarj edin!
Porsche, W Motors veya diğer efsanevi otomobil markanızla bir asi gibi şiddetle sürün. Çok oyunculu veya AI rakiplerinizi şık bir şekilde alt etmek ve arkanızdaki tükenmişliği izlemek için yarışın herhangi bir anında 360 ° yapmak için frene iki kez dokunun!

BİR ARABA YARIŞI SOKAK EFSANESİ OL

Sokak yolculuğunuza Kariyer modunda 60’tan fazla sezon ve 800’den fazla etkinliği tamamlayarak başlayın. Çevrimiçi çok oyunculu modda dünyanın her yerinden 7 rakip oyuncuya karşı yarışarak gerçek bir Asphalt yarışçısı efsanesi olun.

ÜSTÜN YARIŞ KONTROLÜ

Arcade eğlencesine ve hızlı hıza odaklanmak için zihninizi serbest bırakmak için otomobilin direksiyonunu düzenleyen yeni bir sürüş kontrol şeması olan yenilikçi TouchDrive ™ ‘da ustalaşın. Dünyanın dört bir yanındaki birçok şehrin sokakları bu gerçek yarış oyununda size açık!

🌎
SAYILARLA GERÇEK YARIŞ GÜCÜ

Asphalt oyunlarından herhangi birinde ilk kez, Club özelliği ile benzer fikirlere sahip yarışçı arkadaşlarından oluşan kendi çevrimiçi topluluğunuzu oluşturabilirsiniz. Çok oyunculu Kulüp liderlik tablosunda yükselirken en iyi performansınızla yarışmak ve en iyi dönüm noktası ödüllerinin kilidini açmak için hız tutkunları ve motor kafalı arkadaşlarınızla işbirliği yapın.

Hızlı sürüş oyunlarını, asi drift yarışlarını, yabancı şehirlerin trafiğini, nitro yüklü gerçek yarış arabalarını ve üst düzey araba markalarıyla güç motoru yarışmasını deneyimlemeyi seven ücretsiz atari yarış oyunları hayranları için mükemmel bir oyun !

Oyun artık ASUS ROG Phone 3 ve ROG TwinView Dock 3 için optimize edildi. Yepyeni bir Asphalt 9 deneyimini keşfedin!
____________
Http://gmlft.co/website_EN adresindeki resmi sitemizi ziyaret edin.
Http://gmlft.co/central adresindeki yeni bloga göz atın.

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın:
Facebook: http://gmlft.co/A9_Facebook
Twitter: http://gmlft.co/A9_Twitter
Instagram: http://gmlft.co/A9_Instagram
YouTube: http://gmlft.co/A9_Youtube
Forum: http://gmlft.co/A9_Forums

Bu uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza izin verir ve sizi üçüncü taraf bir siteye yönlendirebilecek üçüncü taraf reklamları içerebilir.

Kullanım Koşulları: http://www.gameloft.com/en/conditions-of-use
Gizlilik Politikası: http://www.gameloft.com/en/privacy-notice
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/en/eula

Yenilikler

Asphalt 9: Legends - Epic Car Action Racing Oyunu Apk Full, Asphalt 8: Airborne'un yaratıcılarından bir sonraki Asphalt Efsanesi olmak için vitese geçin ve dünyanın en iyi, en korkusuz sokak otomobil yarışçısı profesyonelleriyle mücadele edin.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın