Army Men Strike – Askeri Strateji Simülatörü Mod Apk

3.81.1

Army Men Strike - Askeri Strateji Simülatörü Mod Apk, Çocuk gibi oynayın, sınırsız bir savaşta bir adam gibi savaşın!
Geliştirici
Volcano Force
Versiyon
3.81.1
Yükselt
April 15, 2021
Gereksinimler
4.2 and up
Boyut
151M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Army Men Strike – Askeri Strateji Simülatörü Mod Apk, Çocuk gibi oynayın, sınırsız bir savaşta bir adam gibi savaşın! Tarihteki en verimli orduyu inşa etmek için askerler toplayın ve eğitin! Aksiyon dolu bu strateji oyununda en iyi savaşçılara komuta et.

Kaptan, kötü sarı ordu kapınızda ve yeşil askerlerinizden sayıca üstün. Savaşa hazırlanmalıyız. Askeri istilaya karşı askerler ve tanklar toplayın, eğitin ve gönderin.

Army Men Strike, gerçek zamanlı strateji, kule savunması, kaynak kontrolü ve simülasyon oyunlarını bir mobil deneyimde birleştiren nihai savaş oyunudur! Çocukluğunuzun oyuncak ordusuna dayanarak, bayrağınızı düşmana karşı savunmalı ve yeşil ordunuz ile kötü sarı oyuncak savaşçılar arasındaki minyatür Dünya Savaşını kazanmak için güçlü bir taktik kombinasyonu kullanarak saldırmalısınız! RTS savaşında yeşil askerler, uzaktan kumandalı uçaklar, transformatörler ve diğer birçok oyuncudan oluşan destansı bir orduya liderlik edin! Kendinizi sarı asker ordusunun istilasına karşı savunun ve stratejinizi test edin. En iyi hayatta kalma taktiklerinizi kullanmak, kazanmak için tek şanstır.

Harika bir savaş oyunu yaşayın, oyuncak askerlerinizi toplayın, bölge kazanmak için tahkimatlar inşa edin ve bu savaş simülatöründe zafer kazanın. Bu gerçek zamanlı askeri strateji mücadelesinde düşmanınızı hedefleyin, savaşçılarınızı kule savunma savaşlarına götürün, bölgenizi zafere kadar genişletmek için diğer oyunculara karşı yarışın ve bu hikayede prestij ve şan kazanın. Düşmanınızı umutsuz hale getirin.
Savaş alanına gidip askeri fethi başlatalım.

Oyuncak Kule Savunması
• Minyatür RTS hayatta kalma savaşı verin.
• Bu savaş stratejisi simülatöründe karargah oluşturun, kumbarayı hazineniz olarak kullanın, treninizle kaynakları taşıyın ve mıknatıslarla metal toplayın.
• Maceracı ve eğlenceli görevler ve savaş alanları, bu savaş robotlarının hikayesini ilginç ve eğlenceli hale getiriyor.

Savaşçı Ordunuzu İnşa Edin
• Ordunuza liderlik etmek ve oyuncak savaşının başlamasına izin vermek için seçkin oyuncakları kahraman olarak işe alın.
• Her savaş alanı için en iyi asker ordusunu oluşturmak için strateji gücünü kullanın! Ön cephedeki herhangi bir düşmanı yenin.
• Zırhı, silahları, tüfekleri ve makineli tüfekleri yükseltin ve yeşil askerlerinizi ve savaşçılarınızı alev atıcılara, keskin nişancı adamlarına, tanklara, topçu birimlerine, kahramanlara ve daha birçok ordu birliğine terfi edin.

Minyatür Askeri Kuvvetlerinizi Savaşmaya Götürün
• Manga askerlerinizi ve pompalı tüfek savaşçılarınızı, atıcı silahlarınızı ve üssünüzü yükseltmek için kaynakları toplayın.
• Savaş oyuncağı işgalcilerini uzak tutmak için tahkimatlarla kule savunmanızı oluşturun ve hayatta kalma şansınızı artırın.

Gerçek Zamanlı Strateji ve Ordu Taktikleri Macerası
• Her savaş alanında askeri hedeflerinizi seçin ve asker kahramanınızın fethini planlayın. Bölgenizi koruyun.
• Oyunculuk becerilerinizi ve stratejinizi RTS hayatta kalma savaş simülatöründe diğer oyunculara karşı test edin: Bu bir oyuncak savaş robotu oyunu değildir, bu yüzden en iyi taktiklerinizi kullanın.

Army Men Strike: Ön Cephede Kazanmak İçin Stratejinizi Test Edin
• Her macerada akıllıca savaşmak için ordu savaş birliklerinizi ve askeri savaşçı lejyonunu oluşturun ve konuşlandırın.
• Bölgenizin savunması için diğer ittifaklarla rekabet edin veya işbirliği yapın. Diplomasi mi yoksa savaş mı, ne seçersiniz komutan?

Savaş oyuncaklarınız bu meydan okumada sizi bekliyor.
Savaş alanına dönme zamanı. Dünya çapındaki oyuncularla bir oyuncak oyununun tadını çıkarın.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN. Army Men Strike’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen mobil ayarlarınızdan uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Army Men Strike’ı oynamak veya indirmek için en az 17 yaşında olmalısınız.
Hizmet Şartları: https: //privacy.volcano-force.com/html/tos/en.html
Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ArmyMenStrike/

Yenilikler

Army Men Strike - Askeri Strateji Simülatörü Mod Apk, Çocuk gibi oynayın, sınırsız bir savaşta bir adam gibi savaşın!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Link

[Başlık] nasıl kurulur?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APKs Installer uygulamasını yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK\\\'ları Yükle" yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP\\\'in bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın