Age of Z Origins Full Apk indir

1.2.68

Age of Z Origins Full Apk indir, Bu zombi strateji MMO'sunda zombileri öldür, ittifaklar kur ve kıyametin eşiğinden insan uygarlığını geri götür!
0/5 Oy yok
Geliştirici
Camel Games Limited
Versiyon
1.2.68
Yükselt
April 26, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
51M

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Age of Z Origins Full Apk indir, Bu zombi strateji MMO’sunda zombileri öldür, ittifaklar kur ve kıyametin eşiğinden insan uygarlığını geri götür!

Zombi kıyameti, insanlığı karanlık çağlara attı. Şimdi, karanlıktaki ışık SİZ. Makine, patlayıcı ve cesur insan askerlerden oluşan devasa ordular kurarak HAYATTA KALIN. Zombi istiflerini katlederek, şehrinizi yeniden inşa ederek, mültecileri kurtararak ve yeni küresel refah getirerek medeniyeti CANLANDIRIN. Dünyanın dört bir yanından diğer komutanlarla ittifaklar kurarak, rakiplerinizi ezip Başkenti ele geçirerek ATEŞİNİZ, böylece yeni insanlık çağına liderlik edebilirsiniz!

Çünkü Age of Z Origins’de zombiler bir tehlike olabilir … ama insan entrikaları ve arkadan bıçaklayanlar gerçek tehdittir!

HAYATTA KALMAK
– İşe al, yenilik yap ve öldür! İnsan homurtularından, katil makineli tüfeklerden ve yüksek teknoloji ürünü lazer toplarından oluşan devasa ordular inşa edin.
– Kahramanlar günü kazanır! Seksi bir uluslararası casus, çılgın bir bilim adamı, şerefli bir şerif ve daha fazlası dahil olmak üzere ordunuza liderlik edecek benzersiz karakterler toplayın!
– Ölümün birçok yüzüyle savaşın! Mutant Zombiler, Zombi Ayılar, Ölüm Anneler ve diğer korkunç ölü yaratıklar meydan okumanı bekliyor.
– GERÇEK TOPOGRAFİ! Stratejik olarak yukarı, aşağı ve göllerin ve dağların GERÇEK 3B haritası etrafında yürümeli ve genişlemelisiniz! Doğru rota, yaşam ve ölüm arasındaki farktır!

CANLANDIRMAK
– Zombilerin istiflerini temizleyin! Şehir bloğunuzu teknoloji ve silah merkezlerinin yanı sıra hastaneleri, konutları ve tarım alanlarını yeniden inşa ederek bloklar halinde geri kazanın!
– Refahı artırmak ve şehrinizin büyümesini sürdürmek için ganimet toplayın ve Mültecileri kurtarın!
– Gözlerinizin önünde Dünya Haritası değişikliğini izleyin! Daha gelişmiş bir dünya, daha büyük bonuslar ve yeni oyun için yeni Refah Aşamalarının kilidini açacaksınız!

GELİŞMEK
– Hızlandırın, ezin ve HAKİM OLUN! İttifakınız, tek bir yerde yürüyen ve bir araya gelen yüzlerce oyuncunun gerçek zamanlı savaşları ile haritayı yönetecek!
– Diplomasi veya hançer ve aldatma yoluyla dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyuncularla BÜYÜK ittifaklar kurun. Zombi tehdidi sadece başlangıç!
– Toprak, kaynaklar ve teknoloji için devasa klan savaşlarını öfkelendirin. Yalnızca BİR ittifak başkente sahip çıkıp Başkanı seçebilir!

Gerekene sahip misiniz Komutan? YAŞAM savaşı şimdi başlıyor!

Facebook / Twitter’da bizimle bağlantı kurun:
https://facebook.com/AgeOfZ/

Yenilikler

Age of Z Origins Full Apk indir, Bu zombi strateji MMO'sunda zombileri öldür, ittifaklar kur ve kıyametin eşiğinden insan uygarlığını geri götür!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın